Новини

Дводенний візит представників німецького міста Фронгаузен

Новини, Нововолинська
161 переглядів

У Нововолинську з дводенним візитом побували члени виконавчої ради ХДС з німецького міста Фронгаузен Андреас Кремер, Даріуш Гжелінський.

Провели спільну зустріч з міським головою Борисом Карпусем, працівницями міськвиконкому, депутатом міської ради Богданом Бадзюнем, де говорили про про співпрацю у різних сферах та підписання угоди про партнерство.

Гості з Німеччини оглянули укриття ліцею №8, міжшкільного ресурсного центру, дитячого садочка №6. Зустрілися та поспілкувалися з волонтерами, які плетуть сітки для захисників. У другі роковини повномасштабного вторгнення відвідали військовослужбовців, які проходять реабілітацію у міській лікарні, а  також долучилися до години пам’яті біля Алеї Героїв, де висловили подяку українським солдатам, які захищають не лише свою Батьківщину, а й усю Європу. Побували на екскурсії у історичному музеї та перформансі у виставковій залі.

Представники  німецького міста також відвідали місця компактного проживання ВПО та ознайомилися з роботою ТОВ “ВМК-Україна”, “Кроноспан-UA” та релокованої компанії “Green Company” і засвідчили готовність підтримувати та допомагати Нововолинській громаді.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up