Новини

Двох воїнів на щиті зустрічала Нововолинська громада

Архів
19 переглядів

На  минає і тижня, щоб  до нашого краю не  надходили сумні звістки  зі сходу чи півдня країни, де нині  ведуться запеклі бої і  українські воїни поволі відвойовують захоплені російським агресором українські землі.  На жаль, інколи ціною власного життя. Війна вбиває мужніх чоловіків, забираючи їх у дружин,  матерів, залишаючи сиротами дітей. Минулого тижня із  двома  такими захисниками попрощалися у Нововолинській громаді.

Олександр Лисиця (м.  Нововолинськ)

Минулої неділі  на щиті до рідного міста повернувся  45-річнийОлександр Лисиця.Він  з перших днів повномаштабного вторгнення росії в Україну за зброєю у руках пішов захищати свою  країну –  був призваний до лав Збройних сил України 26 лютого 2022 року.

Він був кулеметником  і  провів не один бій.  Але той, який довелося тримати 2 липня  поблизу села Діброва, Сєвєродонецького району Луганської області, став для бійця останнім.

Вдома  на нього чекали  дружина і вже дорослий  син, глибокою раною озвалася  звістка про загибель сина у серці матері Наталій Олександрівна.

У неділю загиблого  воїна  відспівали у у Свято-Духівському соборіі похоронили  на Алеї Слави Героїв шахтарського міста. 

Олександр Чемко (м. Нововолинськ)

Коридором шани зі встеленою квітами дорогою провели у вівторок до  будинку  до будинку на мікрорайоні  Шахтарський, 24  його мешканця, який  віддав своє життя за незалежність України  Олександра  Чемка.

 Він був майже ровесником свого земляка і тезки, з яким  Нововолинськ попрощався кілька днів  перед цим – Олександрувиповнилося 46 років.  Його загибель з  глибоким сумом сприйняти замляки і побратими, але найбільшою дуевною травмою вона  озвалась у серцях  синів Максима  і Станіслава, матері Софії Олександрівни.

22 червня у газеті  «Слово правди» повідомлялося про Героя з Нововолинська  Олександра Шаргуту, який  під час бойового зіткнення  із силами противника на території Куп’янськго району Харківської області отримав важке поранення, від якого помер  у Київському  госпіталі.  Його родичі згодом попросили дати уточнення щодо цієї інформації – прізвище цього Героя на Шаргута, як  написали багато засобів масової інформації, а Шаргут.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up