На головну Новини Дитсадки міської громади відновлюють роботу

Дитсадки міської громади відновлюють роботу

76

З початком війни усі садочки громади тимчасово призупинили освітній процес. Цими днями у зв’язку із збільшенням кількості запитів від батьків про відновлення очного навчання (таке бажання виявили батьки 332-х дітей), прийнято рішення відновити роботу садочків відповідно до потреб громади.

Різке похолодання дещо внесло свої корективи. Проте з 27 квітня освітній процес відновили ЗДО №3 «Сонечко» та ЗДО села Суходоли. Головним критерієм став стан готовності укриттів. Міський голова Ігор Пальонка наголосив і на дотриманні температурного режиму, якості харчування та усіх норм безпекового режиму учасників освітнього процесу. З 2 травня свою роботу в очній формі відновлять і ЗДО №2 «Казка» та ЗДО села Заріччя. Інші заклади дошкільної освіти наразі проводять роботи з дооблаштування укриттів, які завершаться найближчим часом.

- реклама -

Першочергово відвідувати садки будуть діти, у яких працюючими є двоє батьків, діти з неповних сімей, а також діти з особливими освітніми потребами. Групи формуватимуть з розрахунку 10-12 діток на одного вихователя.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × один =