Новини

Дитяча програма від «Прибужжя» і пісні від «Джерела» у Красноставі

Архів
24 переглядів

Урочистий концерт з нагоди Дня молоді відбувся у селі Красностав. Від імені народного депутата України Ігоря Гузя усіх сельчан привітав його помічник Віктор Хиць та вручив нагороди постійній учасниці усіх масових заходів у селі Яні Юрчук і народному аматорському фольклорному колективу «Джерело», яким керує Любов Гудим. За сприяння фонду «Прибужжя» була організована розважальна дитяча програма з іграми та малюнками по тілу. Ведучі Руслана Чиж та Віктор Луцюк змогли донести до кожного серця ідею свята.
У переповненому залі лунали українські пісні про кохання та рідний край у виконанні колективу «Джерело». І знову під бурні оплески глядачі зустрічали свою улюбленицю Яну Юрчук, котра вкотре чарувала своїм співом. Вперше вийшли на сцену Оля Різник з піснею «Промінчик» та Каріна Цапір і Саша Цвид із «Сорочкою вишиванкою». Про рідну домівку та батьків співали Настя і Вероніка Доскоч та Мар’яна Костюк. Здивували своєю майстерною грою у сцені «У гостинах у бабусі» Любов Гудим та Оля Чиж, залишивши масу позитивних емоцій. Гуморески виконував Віктор Луцюк.
Після закінчення концерту гостей та сельчан привітала сільський голова Жанна Бондарук. Далі були ігри та розіграш лотереї. Щиру вдячність висловлюємо акомпаніатору Володимиру Малецькому, котрий ніколи нам не відмовляє. А також спонсорам свята Миколі Юнаку, Ігорю Гузю, місцевим підприємцям Ларисі Селещук та Любові Петрук.

Наталія СЕЛЕЩУК,
директор будинку культури.

Коментарі
Теги: День молоді, Красностав, район
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up