Новини

Дитяча радість від місцевих підприємців

Архів
40 переглядів

Завдяки небайдужим підприємцям та жителям міста уже десятий рік поспіль проводиться благодійна акція «Все добро дітям», започатковану ще у 2007 році Дариною Шарко – яка залишилася в нашій пам`яті як ініціативний директор ФПП «Бізнес-кентру».
Кілька днів тому представники ФПП «Бізнес-Центру» разом із заступником міського голови Ларисою Куліковою та представником від підприємців міста Володимиром Омелянюком передали усі зібрані подарунки та солодощі учням школи-інтернату для дітей з вадами слуху
Надзвичайно приємно було бачити при цьому радісні посмішки діток, які ще у шкільних коридорах зустрічали нас обіймами. А коли діти побачили свого позитивного гостя-клоуна – їхній радості не було меж.


Велику подяку хочу висловити усім хто доєднався до створення свята малечі. А це Інна Галун, Володимир Тарасюк, Максим Клим`юк, Світлана Самчук, Андрій Принда, Оксана Коляда, Ніна Шелепіна, Клавдія Голюк, Галина Бензель, Ярослав Зай, Наталія Сазонова, Оксана Крень, Руслан Мороз, Володимир Омелянюк, Анатолій Кублій, Любов Лущакевич, Алла Корень, ТзОВ «Хлібозавод». Наталія Подзізей дітвору дивувала аквагримом, а Ярослав Огородюк подарував квіти та інші вироби з кульок та створив неймовірне шоу із мильних бульбашок.

Оксана САПІГА,
директор ФПП «Бізнес-центр».

Коментарі
Теги: Бізнес-центр, благодійність, Оксана Сапіга
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up