Новини
Сьогодні
19.06.2024
18.06.2024

Дитячі бажання здійснилися завдяки благодійникам з Німеччини

Головне, Нововолинська
434 переглядів

Навіть похмурий та дощовий день нинішнього Різдва Христового не зумів зіпсувати планів тим дітям Нововолинської громади, батьки яких загинули, захищаючи рідну землю від ворога. Вони зібралися у центральній міській бібліотеці, щоб у колі друзів гарно провести свято та отримати подарунки, які кожен з них замовив Святому Миколаю у своїх листах.

Ці хлопчики та дівчатка взяли участь у благодійній акції «Святий Миколаю, почуй мене», яку з власної ініціативи вже майже десять років тому започаткувала наша землячка Наталія Данн  (Петрощук), котра багато років уже проживає і працює в Німеччині та не  забуває рідної України. Цього разу до її ініціативи долучилася Аліна Регешук – в. о.директора Нововолинської ЦБС, котра й оголосила про збір побажань і цікаво організувала захід.  Отож понад сорок дітей громади принесли у книгозбірню  гарно оформлені листи до Миколая.

 

“Звичайно, мені одній було б не під силу задовольнити всі ваші побажання, – сказала, використавши онлайн-зв’язок , пані Наталія. – Найперше заручилася підтримкою міжнародного логістичного центру «Марлог», який зараз працює у Ковелі  під  керівництвом  Наталії Попової.  До збору подарунків приєдналися волонтери з США, Великобританії, Польші, Бельгії, Італії, Ізраїлю, Німеччини… Усіх нас найбільше схвилювали  листи Максима і Дмитра Тивонюків. Вони просили у Святого Миколая не дарунків для себе, а сучасного дрона для захисту України. І їхнє бажання ми гуртом здійснили – придбали потужний квадрокоптер. Не залишили без подарунків і Дмитрика з Максимом”.

Неможливо без сліз читати  листа Сашка Наумюка. Ось лише коротенький витяг з нього: «Мені 11 років і я навчаюся в Нововолинському ліцеї № 8 в 5-А класі. Раніше я жив в Гостомелі, але мою школу знищили. Я тепер живу з бабусею, бо дідусь загинув на війні. У мирний час я б у тебе, Святий Миколаю, попросив іграшку або живу маленьку собачку, схожу на лисичку. Та зараз щиро прошу тебе, щоб швидше закінчилася війна  і настала перемога, щоб  всі змогли повернутися до своїх домівок і разом відбудували нашу країну. Святий Миколаю,  ти – чудотворець, отож сотвори це чудо».

До привітань через онлайн-зв’язок  долучилася ще одна українка, яка живе зараз у Німеччині. Світлана Мазур запросила ще й двох помічників – німецьких дітей, які привітали своїх ровесників з Різдвяними святами та висловили надію, що Україна неодмінно переможе у цій війні.

На свято з солодощами завітав Нововолинський міський голова Борис Карпус, який також висловив побажання швидше дочекатися миру в Україні та запевнив, що діти, батьки яких загинули на війні, не залишаться поза увагою владних структур.

І ось настала довгоочікувана мить.  Братам Тивонюкам під гарячі оплески вручили потужний квадракоптер, який невдовзі волонтери доставлять до воїнів ЗСУ у бригаду, в якій захищав Україну від ворога їхній батько Роман Тивонюк.

Усім дітям того дня дісталося те, що вони й просили у Святого Миколая, навіть живу золоту рибку. Ці подарунки вони отримували з рук аніматорів агенції «Володимир Art fox» Наталії Сад (на головному фото), які зуміли створити справді святкову атмосферу для дітей.  Завершилося дійство іграми, співами та танцями. Цей день зігрів серця всіх і  залишив теплий спогад та тривай час.

Валентина  ПЕТРОЩУК.

 

Коментарі
Теги: благодійники з Німеччини, Діти воїнів Небесного легіону
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up