Новини

ДИВО СВОЇМИ  РУКАМИ

Архів
4 переглядів

   Нещодавно в учнів 4-А класу ЗОШ №5 ім. А. Кореневського  була чудова нагода опанувати цікавий вид хенд-мейду – виготовлення квітів з гофрованого паперу. Для цього класовод  Євгенія Назар  запросила бабусю однієї з учениць – Анну Кормановську, яка залюбки провела майстер-клас для школярів.

Анна Олексіївна розпочала з розповіді про цей вид рукоділля, а діти із задоволенням слухали її, черпаючи для себе щось нове. Виявляється, дивовижні квіти можна робити не тільки з гофрованого паперу, а також із тканини. З таких квітів можна майструвати найрізноманітніші речі: прикраси, весільні бутоньєрки, букети із солодкими сюрпризом. Те, якою буде квітка, обираєте за власним смаком. Це можуть бути і гвоздики, і проліски, і хризантеми, і тюльпани, або взагалі незвичні та навіть казкові рослини.

Майстриня запевняє, що цей вид рукоділля не такий простий, як здається на перший погляд. Щоб усе вийшло так, як слід, найголовнішою є копітка праця, терпіння та акуратність. Навіть із маленького клаптика паперу можна створити справжню красу!

Діти з захопленням крутили пелюстки квітів, і не дарма, адже їм це справді приносили задоволення. Анна Олексіївна з дивовижною легкістю майструвала десятки незвичайних квітів та допомагала учням. Майстер-клас тривав протягом двох уроків, а його результатом  став букет із розмаїття квітів. Учні були задоволені, що своїми руками їм вдалося зробити справжню красу. Без сумнівів, вони запам’ятають цей майстер-клас надовго та будуть надалі радувати своїх близьких гарними подарунками, виготовленими власноруч.

Олександра Ізотова,

учениця  9-А класу ЗОШ №5 ім.Анатолія Кореневського

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up