Новини

Джазове підкорення міста Лева

Архів
11 переглядів

   Щороку у червні Львів перетворюється на місто джазу, адже саме там відбувається “LeopolisJazzFest”. Вісім років поспіль туди приїжджають найкращі джазові виконавці, щоб потішити відвідувачів доброякісною музикою.

Уже вчетверте у рамках “LeopolisJazzFest ” проводиться конкурс “Streetmusicbyleopolisjazz”: просто на вуличках міста Лева, під відкритим небом, свої таланти демонструють молоді музиканти. Цього року джазували і хлопці з нашого міста, переможці «Битви талантів» у 2017 та 2018 роках, Сергій Лященкота Юрій Бурцан. Свій дует назвали «thebreeze» та виступали під номером 37.

“Про конкурс дізналися із соціальної мережі Facebook. Враження дуже круті, адже збирали багато людей, які радо слухали нас.У Львові весь час йшов дощ, та після першої зіграної нами композиції він припинився,” – розповів Сергій Лященко. Слухачі не просто насолоджувались джазом, а й могли допомогти учасникам виграти головну нагороду у конкурсі – сертифікат на  25 тисяч  гривень для придбання музичного обладнання.

Голосування тривало  з 29 по 30 червня, і вже 1 липня на головній сцені фестивалю оголосили переможця. Цього року із 36 учасників ним став гурт Dukobrassband . Наші ж хлопці не розчарувались і сподіваються ще раз спробувати свої сили у “Streetmusicbyleopolisjazz”, та спочатку урізноманітнять звучання свого молодого гурту новими інструментами. Ми ж бажаємо їм наснаги та нових звершень.

Іванна ЯКИМЧУК,

студентка ІІ курсу факультету журналістики ЛНУ ім.Івана Франка.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up