Новини

“Джерело творчості” методистів

Архів
4 переглядів

Методисти-позашкільники Центру позашкільної освіти постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня, вони в курсі нових педагогічних технологій, методик; впроваджують їх у практику роботи закладу, а професійному росту сприяє участь у фахових конкурсах .

Методисти відділів  ЦПО брали участь в обласному етапі всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»». За його результатами лауреатом у номінації «Методист-2018» стала методист художньо-естетичного відділу Галина Кучерук,   Світлана Плисюк з еколого-натуралістичного і  Оксана Хлопенюк технічного відділу відзначені подяками.

Нещодавно у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся круглий стіл «Педагогічний конкурс, як ефективна форма підвищення професійної майстерності» з вшануванням переможців, де про здобутки та перспективи позашкільної освіти області розповіла заступник начальника обласного управління освіти, науки та молоді ОДА, голова оргкомітету конкурсу Тетяна Соломіна.  Доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і психології ВІППО Олександр Семенов  наголосив на сучасних імперативах методичної роботи у закладах позашкільної освіти. Відбулась панельна дискусія «Новий формат позашкільної освіти», під час якої обговорювались питання професійного розвитку педагогів в умовах інноваційного освітньо-виховного середовища, розвитку творчої особистості педагога та формування іміджу закладів позашкільної освіти.

Раїса ВЛАСЮК,

заступник директора з навчально-виховної роботи ЦПО.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up