На головну Новини Екологічна комісія та ремонти установ тривають в Оваднівській ОТГ

Екологічна комісія та ремонти установ тривають в Оваднівській ОТГ

279

   Поки триває карантин, життя не стоїть на місці і в населених пунктах Оваднівської громади кипить робота на кількох об’єктах.

Відтак, минулого тижня розпочали ремонтувати кабінет головного лікаря амбулаторії, а також павільйону дитячого садка в селі Овадне. Нещодавно відремонтували дві автобусні зупинки у Білині та продовжується поточний ремонт будинку  у цьому ж селі: замінюють вікна, двері, кладуть плитку та бруківку на подвір’ї. Невдовзі розпочнуть роботи по реконструкції котельні та встановленню протипожежної сигналізації у школі села Овадне, адже вже готова проектно-кошторисна документація та проведено експертизу.

- реклама -

Роботи минулого тижня вистачало і в соціальної служби, котра проводила об’їзд сімей, котрі опинились у складних життєвих обставинах та у комунальників, котрі ліквідували два пориви водогонів у Білині та Овадному.

Також минулого тижня на звернення жителів села Верба поблизу цього населеного пункту працювала спеціально створена комісія до складу якої увійшли представники РДА, обласної екологічної служби та громади. Місцеві жителі схвильовані тим, що землю біля їхнього села облюбували ділки, котрі копають тут пісок з метою подальшого збуту.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × один =