Новини
Сьогодні
20.07.2024

Економити електроенергію починають з органів влади

Лайфстайл, Новини
121 переглядів

Кабінет Міністрів доручив органам державної влади зменшити споживання електроенергії.  Міністерства, відомства, обласні держадміністрації мають відмовитися від використання кондиціонерів, зовнішнього освітлення будівель і прилеглої території.

“Щоб поліпшити ситуацію в енергосистемі, ми одночасно працюємо з двох сторін. Відновлюємо та розширюємо генерацію й одночасно зменшуємо споживання. Починаємо з себе. Перед усіма органами державної влади поставлене завдання зменшити споживання електроенергії. Ухвалено відповідне розпорядження уряду”, – повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Кабмін також рекомендує правоохоронним органам, органам судової влади, іншим держорганам зробити аналогічні кроки, місцевій владі — обмежити вуличне освітлення. Крім того, закликає бізнес обмежити використання кондиціонерів та іншого енергоємного обладнання, яке не критичне для виробничої діяльності.  Як виняток не буде обмежуватися використання кондиціонерів у лікарнях та на підприємствах, де кондиціонування повітря є частиною виробничого процесу.

Коментарі
Теги: влада, електроенергія, обмеження використання приладів
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up