На головну Новини Ексклюзивні весільні сукні для мексиканок

Ексклюзивні весільні сукні для мексиканок

35

Катерина Олексюк, яка раніше жила у Володимирі-Волинському,  і про  дизайнерські досягнення у створення  весільних суконь свого часу писала і наша газета, стала знаною дизайнеркою жіночого одягу в Мексиці, де створила власний бренд весільних суконь. Про це повідомляє «Вісник+К».

– Так склалося, – розповіла цьому виданню  Катерина Олексюк, – що навики пошиття одягу мала і мама Ганна, і бабусі Оля та Василина. Тож коли на літні канікули я маленькою  приїздила з Володимира-Волинського у бабусине село, то частенько із залишків тканини, які знаходила у  шафі, шила одяг для своїх лялечок. А ще я дуже любила змальовувати з книжок казкових принцес у пишних вбраннях, і згодом стала придумувати для них одяг.

- реклама -

Студенткою профтехучилища, де вчилася на закрійницю, Катя не раз представляла свої перші колекції модного жіночого одягу у Володимирі-Волинському та Луцьку. Аби започаткувати власну справу, Катерина Олексюк брала участь у різноманітних ґрантових конкурсах і навіть їздила на заробітки за кордон. А через деякий час відкрила у рідному місті власний весільний салон.

Доля склалася так, що життя занесло нашу землячку у Мексику. Що допомагало прижитися у далекій країні? Кохання, маленький синочок і улюблена справа. На чужині продовжувала співпрацювати з одним зі швейних підприємств Чернівців, де виготовляли весільні сукні за його  ескізами. Тим часом у Мексиці шила вишуканий вечірній одяг новим знайомим, сусідам. А коли досконало вивчила мову, смаки і вподобання гарячих та емоційних мексиканців, на повний голос заявила про себе власним брендом весільних суконь та високої моди KaterynаOlek.

Нині в колекціях Катерини можна знайти так звані привілейовані моделі, виготовлені з дуже дорогих тканин – натурального шовку, атласу та мережива. Дизайнерка успішно співпрацює з найкращими постачальниками та виробниками тканин з усього світу.

– Створені у моїй майстерні дизайнерські сучасні та класичні моделі весільних суконь мають попит не лише серед мексиканок, але й в інших країнах. До речі, остання нещодавно поїхала до нареченої у США, – каже Катерина Олексюк.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шістьнадцять − шістьнадцять =