Новини

Екскурсія у День музеїв

Архів
78 переглядів

18 травня у світі відзначають Міжнародний день музеїв. Напередодні  цього свята колектив історичного музею імені Омеляна Дверницького організував для усіх жителів та гостей міста безплатну екскурсію стежками Володимира.

Провів її, перевтілившись в образ товариша самого Омеляна науковий співробітник Богдан Янович. А охочих оглянути та дізнатися історію пам’яток міста виявилося багато. Діти разом з дорослими оглянули Домініканський монастир з підземеллями, Успенський собор, Василівську церкву, вали городища, собор Різдва Христового та костел Іоакима та Анни.

Завершилася мандрівка вікториною у сквері біля музею, яку провели наукова співробітниця Ганна Доскоч та провідна наукова співробітниця Олена Черенюк. Переможниця отримала в дарунок книгу “Володимир на Волині, а усі інші – цукерки.

А у сам День музеїв у виставковій залі зібралися давні та нові друзі давньосховища. Привітали  музейників заступник міського голови Андрій Гудим, головний спеціаліст відділу культури Любов Нестерук. А депутати міської та районної рад Олена Жуйвода  та Леся Мартинюк,  крім особистих привітань, ще й передали подарунки від депутата обласної ради Віктора Олійника та Зої Шумейко.

Музейники продемонстрували відеопередачі про роботу музею, які багато років тому були створенні разом з АТМ “Володимир”, а також відео театралізованої екскурсії, яку організовували кілька років тому.

Колектив музею щиро дякує вам, дорогі друзі та вдячні відвідувачі, за любов до історії рідного краю, визнання важливості нашої справи.

Ганна ДОСКОЧ.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up