Новини

Екскурсія Володимиром для ВПО з Нововолинська та Будятич

Минулого тижня у мальовничому місті Володимир відбулися незабутні екскурсії. Діти, підлітки та люди похилого віку, які через війну покинули рідний дім й оселилися у Нововолинську та селі Будятичі, вирушили у цю подорож з ентузіазмом та радістю.

Долучилася до організації пізнавального заходу й провела його журналістка нашої газети Віталіна Макарик, яка є авторкою унікального проєкту “Невидимий Володимир”.

Учасники оглянули сакральні споруди Володимира, які вражають своєю красою та давністю. Кожна історична будівля розповідає свою унікальну історію, зачаровуючи слухачів. Серед сакральних споруд міста Володимира зустріли символи минулого. Їхні архітектурні деталі й декоративні елементи вражали своєю величністю та мистецтвом. Кожен крок був переплетеним історичними фактами та легендами, що оживали під час нашої подорожі.

Під час прогулянки алеями Слов’янського всі насолоджувалися чарівними краєвидами, запахами квітів та зеленню. Йдучи біля джерела, гості міста не втрималися від спокуси й почастувалися цілющою водою, щоб зарядитися енергією на подальші пригоди. Кожен момент екскурсії був відображений на знімках, які збережуть у пам’яті кожного незабутні миті. Учасники з радістю ділилися своїми світлинами в соціальних мережах, поширюючи радість та натхнення серед інших.

А на валах древнього міста розгорнулися найвеселіші розваги та ігри. Усі були запрошені взяти участь у грі дарц, де вміння й точність були на вагу золота. А ще спробували запускати літачки-планери. Майстер-клас з ліплення із тіста був справжнім втіленням творчості. Кожен зміг втілити свої ідеї та відчути себе справжнім скульптором.

Акустичні звуки гітари та гармонійний голос Вікторії Гріци перетворили моменти екскурсії на незабутні музичні виступи.

 Наш кор.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up