На головну Новини “Енергійний, порядний, людина слова”: директор агротехнічного коледжу висловив підтримку Ігорю Пальонці

“Енергійний, порядний, людина слова”: директор агротехнічного коледжу висловив підтримку Ігорю Пальонці

163

Багато володимир-волинських керівників установ, організацій і закладів, яким доводилося мати справу з кандидатом на посаду міського голови Ігорем Пальонкою, якнайкраще відгукуються про нього і бажають йому перемоги. Свою підтримку йому висловив і директор Володимир-Волинського агротехнічного фахового коледжу Олександр Коновалюк.

– З Ігорем Пальонкою ми співпрацювали під час його роботи в ЖЕКу. Від нього як керівника цього комунального закладу мали більше підтримки і розуміння, ніж від держави. На той час коледж отримував мізерне фінансування, всі господарські проблеми доводилося розв’язувати самотужки, а коштів на це практично не було, – згадує Олександр Коновалюк. – Ігор Пальонка завжди приходив на допомогу – коли з матеріалами підсобити, коли ремонтні роботи виконати. Знаю його як людину слова. Коли щось обіцяв – обов’язково виконував. І при потребі завжди був готовий прийти на допомогу.

Мені подобається, що Ігор Пальонка – енергійний, цілеспрямований, порядний і в роботі, і в житті. Таких рис дуже бракує українським політикам як на найвищому, так і на місцевому рівні. Тому я підтримую його у боротьбі за посаду міського голови і бажаю йому перемоги. Впевнений, що так само чесно і порядно він керуватиме містом.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять − тринадцять =