Новини

«Епікурівці» здійснили мрії вихованців інклюзивно-ресурсного центру

Архів
20 переглядів

З купою чудових подарунків завітали представники птахофабрики до інклюзивно-ресурсного центру «Жовта парасоля» у День захисту дітей. Аби придбати підвісний гамак, гойдалку-кокон, ляльковий театр та інші ігри, кошти збирали усім колективом підприємства.

Саме цих речей  найбільше чекали у центрі, де займаються з дітьми із особливими потребами. Всі свої мрії вихованці та педагоги центру зобразили на дошці візуалізації, яку може побачити кожен, хто сюди приходить. Таким чином і можливі спонсори отримують підказку і самі працівники центру завжди пам’ятають до чого їм потрібно прагнути.  

«Нещодавно ми відвідали інклюзивно-ресурсний центр, де сфотографували мрії діток, зображені на дошці, які тепер вирішили здійснити. Спільними зусиллями всіх співробітників птахофабрики, зібраних коштів вистачило для кількох мрій центру», – зазначила менеджерка птахофабрики Вікторія Нечипорук.

«Чи знаєте ви що таке дошка візуалізації? Це коли береш мрію, підбираєш відповідний візуальний образ і… чекаєш на чарівника або диво, коли ця мрія здійсниться. У нашому центрі мрій багато, щоб розфарбовувати життя наших дітей в різнокольорову гаму емоцій і щастя. Сьогодні чарівником була команда Епікуру!» – написала  на своїй сторінці у фейсбуці директорка ІРЦ «Жовта парасоля» Олена Токарєва і подякувала працівникам та керівництву птахофабрики за подарунки.

Додамо, що на дошці інклюзивно-ресурсного центру «Жовта парасоля» залишилося ще достатньо мрій для дітей з особливими потребами. Тож кожен охочий може долучитись до їх здійснення.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up