Новини

Фермери Прибужжя закликають владу зважати на їхні проблеми

Архів
6 переглядів

У Нововолинську, за ініціативи Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя», відбувся «круглий стіл», під час якого говорили про ситуацію у сільському господарстві та земельних відносин. На нього запросили фермерів округу, щоб з їх вуст почути, що найбільш їх турбує.

Нині людям, які займаються господарюванням, болить тема купівлі земель із державного запасу на аукціоні, спроб рейдерських захоплень, неправомірної діяльності у сфері землевпорядних та землеоціночних робіт. Гостро «стоїть» питання стосовно земель, які знаходяться за межами населеного пункту і не належать громаді. Потрібен механізм виділення, зокрема оцінки таких земель. І саме  на законодавче «підсилення» нещодавно на спільному брифінгу в парламенті з п’ятьма волинськими головами ОТГ звертали увагу керівництва держави. Землею має управляти громада, а для цього необхідно внести зміни до законодавства.

Заступник голови громадської спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада» Денис Марчук, підкреслив, що вони виступають проти скасування мораторію на продаж земель сільгосппризначення.

До речі , у держбюджеті-2018 передбачено майже 940 мільйонів гривень на підтримку сільського господарства. За пропозицією волинських фермерів, ці кошти варто б спрямувати на закупівлю техніки зі збору врожаю.

Сформовані пропозиції для підтримки сільськогосподарської галузі передали для роботи на законодавчому рівні парламентарю та керівництву Всеукраїнської Аграрної Ради.

Прес-служба народного депутата України

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up