Хедлайнерами першого фестивалю «Княжий», який відбудеться 19-20 серпня у парку села Заріччя поблизу Володимира, стануть легендарні українські гурти «Тартак» і “Карна”. Про це організатори повідомили на офіційній сторінці у Фейсбуці. Також заплановано виступ більше десяти відомих музичних колективів. Їхні імена обіцяють «розсекретити» вже найближчим часом.

Ім'я першого хедлайнера вже розкрите – це гурт "Тартак". Наразі колектив готується "запалити" головну сцену фестивалю "КНЯЖИЙ!" А ТИ вже позначив в календарі 19-20 серпня? Фестиваль "КНЯЖИЙ" – грандіозна подія поблизу міста Володимира-Волинського, котру ти маєш відвідати.До кінця тижня обіцяємо оприлюднити другий гурт, який підкорюватиме сцену фестивалю "КНЯЖИЙ". Ти маєш дізнатися про них першим.

Опубліковано Фестиваль «КНЯЖИЙ» 20 червня 2017 р.

- реклама -

Крім цього, організатори «Княжого» оголосили про набір волонтерів. Долучитися до створення нового фестивалю запрошують відповідальну й активну молодь від 16 років. Окрім корисного досвіду з організації масштабного дійства, спілкування з відомими людьми й заряду позитивних емоцій, волонтери отримають фірмові футболки і безплатний вхід на обидва дні фестивалю, а також будуть забезпечені харчуванням. Щоб стати волонтером, слід заповнити електронну форму, посилання на яку можна знайти на сторінці фестивалю у Фейсбуці  .

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять − 8 =