Окрім музичної сцени, де хедлайнерами стануть відомі рок-гурти «Тартак» і «Карна», та літературної, де виступлять молоді культові письменники Любко Дереш та Павло Коробчук, фестиваль «Княжий» підготував для гостей чимало атракій і локацій.

Так, тут розгорнеться Ярмарок майстрів, на який збираються майстри з усієї країни і не тільки. Вони представлять як традиційні ремесла, так і найтрендовіший хенд-мейд, а також проведуть майстер-класи для всіх охочих. На «Княжий» також прибуде кінний театр від Каретного двору зі Львова, який покаже кінну кавалькаду, метання списа на галопі, джост-сарацин та багато інших цікавих вправ і трюків. Родзинкою шоу стане видовищна балада «Лицар і його бойовий кінь». Програма фестивалю включає і активний відпочинок – каякінг річкою Луга від туристичного клубу «ANTAR».

- реклама -

Для гостей міста буде можливість заночувати у наметовому містечку, забезпеченому водою, дровами і надійною охороною. До слова, на «Княжому» діятиме заборона на розпивання спиртних напоїв, а осіб у стані алкогольного сп’яніння не допускатимуть на територію фестивалю.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири − два =