Новини

Фестиваль «КНЯЖИЙ» показав афішу

Архів
1 переглядів

Організатори оновили афішу фестивалю «Княжий». Цього року обличчям заходу стала жителька Володимира-Волинського, володарка титулу “Княжна Володимира” Анастасія Азанова.

Фестиваль «Княжий», що вільний від алкоголю, відбудеться вже вдруге впродовж двох днів – 23 і 24 червня у парку села Заріччя, неподалік міста Володимир-Волинський. Вартість квитка на два дні – 50 гривень. Організатор заходу – фонд Ігоря Гузя «Прибужжя».

Видовищні лицарські бої, княжі забави, театралізовані дійства, літературна та музична сцени, ярмарок вуличної їжі та народних майстрів, дитяче містечко, кінні забави – це ще далеко не все, що готують організатори фестивалю. Вони обіцяють багато сюрпризів та цікавих новинок у форматі проведення заходу. А незабаром оголосять хедлайнерів головної сцени.

Організаційний комітет «Княжого» запрошує до співпраці підприємців, учасників музичних гуртів, працівників засобів масової інформації і усіх волонтерів, які хочуть стати частиною відродження епохи княжої доби. Пропозиції щодо співпраці чекають на пошту: kniazhyi@gmail.com  або на сторінку фестивалю у Фейсбук: http://facebook.com/KniazhyiFest.
Захід відбудеться за підтримки Володимир-Волинської міської ради та Зарічанської об’єднаної територіальної громади. Про це повідомляє прес-служба фестивалю «КНЯЖИЙ».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up