На головну Новини Фестиваль «Княжий» відбудеться після Перемоги

Фестиваль «Княжий» відбудеться після Перемоги

21

Через повномасштабну війну в Україні дату проведення фестивалю перенесли. Томуп’ятий-й фестиваль «Княжий» відбудеться після перемоги України над російським агресором.

Зараз сили команди та всіх українців зосереджені на допомозі у боротьбі із ворогом, повідомляють організатори у фейсбуці.

- реклама -

“Нам дуже приємно, що пам’ятаєте про фестиваль, переймаєтеся його долею та очікуєте на вихідні з якісною українською рок-музикою та етномотивами! Ми також дуже любимо наш «Княжий»  і хотіли б зустрітися на фестивальному полі, аби всіх-всіх побачити. Але! Наразі вся наша увага – там, де наші захисники. Ми співпереживаємо, зі всіма українцями, за долю наших хлопців та дівчат, які взяли до рук зброю. Ми не можемо святкувати тоді, коли в країні тривають смертельні бої за свободу і цінності українського народу. Ми не можемо наражати гостей фестивалю на небезпеку. Ми віримо в ЗСУ і в силу українців! Ми знаємо – правда, добро й Україна переможе!” – йдеться у дописі.

Організатори наголошують, що після перемоги усі зустрінуться під мирним небом, там, у княжому парку, і з вдячністю за волю будуть співати українських пісень. «Бандерштат» цього року також не проводитиметься.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три − два =