На головну Новини Фестиваль національної культури відбудеться у новому форматі

Фестиваль національної культури відбудеться у новому форматі

108

Фестивалю української національної культури “Українське коровай-сузір`я” – бути. Таке рішення прийняли на попередньому засіданні представників влади, громадськості й установ культури району з приводу проведення тринадцятого фестивалю. Відбулося засідання 30 червня в залі засідань Володимир-Волинської районної ради/

Із врахуванням нинішньої ситуації в Україні, а також за пропозицією в. о. голови, керівника апарату райдержадміністрації Сергія Романюка та заступниці голови районної ради Алли Мельник вирішено провести фестиваль дистанційно. Фінальний день дійства ще не визначений, але напевно, як кожного року, це буде перша неділя жовтня.

- реклама -

Саме в цей день, за задумом організаторів, відбуватиметься онлайн-марафон (інтернет, телебачення) з сюжетами про справу випікання короваїв на Волині, розповідями про іменитих коровайниць, відеосюжетами з обрядовими піснями і традиційними діями. А ще – челенджі у соціальних мережах, естафети пар молодят в національних костюмах, створення інтернет-галереї з дитячих малюнків “Намалюю свій коровай”, приготування урожайних снопів і етномайданчики, приурочені коровайній справі. Головний лейтмотив цьогорічного фестивалю “Золотом колосу карбуємо літопис волинського короваю” має стати кіноматографічним доробком місцевих операторів, фотографів і журналістів.

Оргкомітет фестивалю закликає усіх охочих поділитися ідеями щодо проведення «Українського коровай-сузір’я». Телефон для подання пропозицій – 063 367 85 85.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

6 − 2 =