Новини

Фестиваль, який пропагував здоровий спосіб життя

Архів
9 переглядів

У вівторок, 14 листопада, у спортивно-оздоровчому комплексі «Олімп» відбувся фестиваль «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя» серед працівників місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», організатором цього став обласний такий центр.

Учасників змагань, а їх приїхало 36 з місцевих центрів серед яких були на лише міські, а оваднівський та зимнівський сільські, вітали начальник управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому Вячеслав Петрук, директор Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» Володимир Новосад.

Програма фестивалю включала п’ять видів: дартс, шахи, шашки, настільний теніс та плавання. Переможцями у багатьох з них стали і спортсмени з нашого міста і району. Так, у змаганнях з дартсу серед жінок лідирувала Людмила Луцюк (Володимир-Волинський), з настільного тенісу серед чоловіків – Людвик Балаж (Овадно), з шашок серед жінок Ірина Лебідь (Володимир-Волинський).

Перемогу у змаганнях з плавання серед жінок віком 46-55 років святкувала Ольга Муляр з команди обласного ЦФЗН, а у віковій категорії до 35 років Анна Гандзюлевич з нашого міста.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up