Новини

Філія «Укрмет-Інвест» у нашому місті

Архів
250 переглядів

З травня у місті запрацювала філія ТОВ «Укрмет-Інвест», де за високими цінами купують у населення металобрухт, макулатуру, скло, поліетилен та пластик. Усю цю сировину буде відправлено на заводи для переробки, й уже непотрібні речі отримають нове життя і знову стануть корисними.

Навіть у час війни у місті впроваджуються нові підприємницькі ініціативи, про що ми повсякчас на сторінках газети інформуємо  наших читачів. Зараз хочемо розповісти про ще одну започатковану останнім часом справу – відкриття нового пункту збору вторсировини. Ідея впровадження цього напрямку діяльності належить жителю Маріуполя, який змушений був полишити рідний край та оселився у Володимирі. Оскільки чоловік у своєму місті працював на аналогічній базі житомирського підприємства «Укрмет-Інвест», що має філії у різних куточках України,вирішив і у нас організувати пункт збору. Розміщений він на території колишньої нафтобази, на вулиці Привокзальній, 8. Таким чином підприємець не лише створив нові робочі місця, а й надав можливість володимирчанам, які сортують сміття, вигідно здати сировину та отримати за неї кошти.Нині, за час відсутності керівника, очолює базу Віталій Березін.

– Ми купуємо брухт чорних та кольорових металів за дуже високими цінами, при чому вартість буде вищою, якщо здавати від 50-ти кілограмів. Також приймаємо макулатуру, склобій, плівку, пластикові пляшки та пластмасу. Оскільки ціни часто змінюються, актуальну вартість можна побачити на наших банерах при в’їзді на територію, або ж дізнатися, зателефонувавши за номером 0683622019, – розповідає Віталій Володимирович. –Здійснюємо готівковий розрахунок, а також працюємо за перерахунком, що зручно великим підприємствам, закладам торгівлі чи громадського харчування, які можуть привозити нам вторсировину. Наприклад, непотрібні архіви з офісів, зібрану навчальними закладами макулатуру, збір та здачу картонних ящиків з магазинів чи  від підприємців, які торгують на ринку, порожні пластикові чи скляні пляшки з кафе, їдалень чи інших закладів громадського харчування.

Власним автотранспортом працівники цього пункту збору сировини готові приїхати у будь-який населений пункт області, щоб самостійно забрати посортоване сміття. Вони співпрацюють, для прикладу, з мережею магазинів «Сільпо», періодично їздять у Луцьк, де є такі супермаркети, й забирають для подальшого відправлення на перероблення поліетилен, картонні упаковки, алюмінієві банки. Готові приїздити не лише до установ та закладів, а й до будь-якого місцевого жителя додому, аби вам не доводилося шукати, чим доставити зібрану сировину до пункту. Це дуже зручно тим, хто вирішив зайнятися генеральним прибиранням у будинку, на горищі чи у сараї й зібрав чимало речей, які можуть бути відправлені на переробку.

Крім цього, такою послугою можуть скористатися й ті володимирчани, які займаються роздільним збором сміття й накопичили достатню його кількість,аби здати. На пункт збору можна відправити й стару неробочу побутову техніку чи будь-які двигуни – вам не потрібно самостійно їх розбирати, аби дістати цінні види металу, це зроблять працівники цього пункту. І варто пам’ятати, що здавати посортоване сміття – не соромно! Соромно, коли воно валяється на узбіччях, у парку чи лісі, коли століттями накопичується на сміттєзвалищах і сприяє їхньому розростанню.

На території пункту прийому знаходиться автомобільна вага, а отже тим, хто привіз вантажівку чи причіп сировини, буде легко визначити її масу.

Сировину тут поки що збирають та сортують за видами, метал відразу пресують з допомогою спеціального обладнання, а уже незабаром усе відправлять на переробку. Ті речі, які колись ми за звичкою викидали у сміття, зможуть отримати нове життя і знову приноситимуть користь.

Нині збір і сортування вторсировини вважається критерієм екологічної свідомості людей.  З кожним днем все більша частина населення дбає про чисте майбутнє своїх дітей і онуків, тому те, що виникають пункти збору вторсировини, заводи, які її переробляють, свідчить  про те, що Україна – країна, яка турбується про довкілля.

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up