Новини

Фільм «НАЧИТАЛИ» переміг на кінофестивалі

Архів
11 переглядів

Стало відомо, що ігрова короткометражка «Начитали», створена  режисеркою з Володимира-Волинського Світланою Федонюк, здобула перше місце у номінації «Кращий студентський фільм» 12-го міжнародного кінофестивалю «Кінокімерія».

Диплом та медаль студентці магістратури Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого Світлані Федонюк вручив Володимир Войтенко –  ведучий програми “Арґумент-кіно” на телеканалі «1+1».

Пан Войтенко побажав режисерці здолати внутрішні сумніви і страх перед кіноавторитетами, сміливо йти далі, аби робити своє, новаторське кіно. А член журі Лариса Брюховецька, головний редактор журналу «Кіно-Театр», викладач кафедри Києво-Могилянської академії і наша землячка з Любомльщини, подарувала книгу сценарію Івана Миколайчука та ЕліаніСабате «Острів сліз». У сценарії йдеться про долю волинської емігрантки Катерини Ясенчук. Жінка виїхала у США в 1915 році. Книга також висвітлює  перебування французької режисерки Сабате й українського актора Миколайчука у Луцьку, де в 1985 році вони обирали натуру для майбутнього кіно.

«Дякую засновнику фонду «Тільки разом» Ігорю Палиці за наданий міні-грант на виробництво фільму «Начитали». Міському голові Петру Саганюку – за сприяння комунальних служб під час зйомок. А також тим творчим володимир-волинцям, котрі одразу повірили в мою режисерську ідею, сміливо стали акторами, дисциплінованою знімальною групою. Володя Назарук, Андрій та Галя Недбало, Аня Фурман, Валера Умрихін, Аліна Жук, Оля та Віка Аракчеєви, Свєта Венгровська, Стас Чуйко – сподіваюсь, у нас з вами попереду ще багато цікавого під музику Кая Каславіньєрі та Юрка Журавля!», – сказала Світлана Федонюк. Днями вона подала проект до громадського бюджету – на створення проморолика про Володимир-Волинський.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up