Новини

Фінансова підтримка Устилузькою громадою наших захисників

Самоврядування, Устилузька
101 переглядів

З 24 лютого 2022 року Устилузька громада підтримує наших захисників та їх родини.

За благодійні кошти придбали та передали для військовослужбців два автомобілі «Мерседес-бенц», по одному «Мercedes-benzvito» та «Фольксваген-транспотер», квадрокоптер DJI Mavic-3,  два тепловізори, оптичний приціл, радіостанції та інший інвентар.

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Устилузькою громадою згідно з програмами міської ради щодо фінансування заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації, призову на військову службу, територіальної оборони, підтримки військових частин на такі потреби виділено 6,6 мільйона  гривень.

Окрім цього, передбачено 99 тисяч  гривень на оздоровлення членів сімей загиблих воїнів, наразі такими послугами  скористалися троє з них; надано матеріальних допомог військовим (155-м мобілізованим та контрактникам), членам сімей загиблих, у тому числі і  на відвідання «Зали Пам’яті» у  місті Києві  на  мільйон 27 тисяч гривень. Матерям загиблих захисників до Дня матері  виділено 6,6 тисячі гривень, дітям загиблих воїнів до дня народження – 2,7 тисячі.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up