Новини

«Fire dance»: ­ магія вогню, танцю і музики “запалить” 1029-річчя Володимира

Архів
39 переглядів

Вони – єдина театральна трупа на Волині, яка поєднує магію жонглювання вогнем, хореографічні постановки, пластику, піротехнічні ефекти та приголомшливі інсталяції, і все це у супроводі  містичної музики. «FIRE DANCE» заворожують і зацікавлюють віртуозністю, ексклюзивністю та новизною, а  їхнє «ремесло» – це справжнє мистецтво.

Театр показує те, чого неможливо побачити за його межами. Видування вогню – один із номерів, від якого перехоплює подих. Артист може зробити до тринадцяти «вогняних» видихів поспіль, а струмінь полум’я при цьому сягає трьох­чотирьох метрів. Дивовижне враження справляють «вогняна спідниця», «вогняні крила», «вогняна сфера», «вогняний куб», також «FIRE DANCE» «малюють» вогнем дивовижні візерунки.

У програмах виступів театру – шоу кольорових вогнів: полум′я виплескує і «грає» усіма барвами та відтінками,  переливаючись.

Олександа Москвичова розповідає:

«Наш театр існує з 2010­ року, у ньому 11 учасників. Маємо багаторічний досвід участі у святах та заходах – фестивалях, вечірках, весіллях тощо. Розуміємо, що нині глядача неможливо зацікавити звичайними трюками з вогнем, без ідеї та творчого задуму. Тому я зі своєю групою зважилася на експерименти і почала працювати  у театральному жанрі».

Насолодитися вогняним шоу можна 30­ липня о  23.30.

Оксана  РОМАНЮК,

студентка факультету  журналістики Львівського національного університету  імені І. Франка.

Коментарі
Теги: День міста, фаєр-шоу
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up