Новини

Фірма, що місту чистим стати допомогає

Архів
78 переглядів

«Якість запам’ятовується на довше, ніж ціна!» – за таким принципом працює підприємство «Укрполмет», що близько року тому оселилось на околиці міста. Нерідко на вулицях Володимира можна побачити й техніку із логотипом цієї компанії. Про те, які послуги та товари можуть замовити у підприємства фізичні та юридичні особи, розмовляємо з його засновником та керівником Тарасом Грицевичем.

– «Укрполмет» – доволі різносторонній бізнес. Чому обрали саме такі напрями діяльності?

– Насправді вже багато років займаюсь підприємництвом. Спочатку наша компанія, яка займалась виробництвом та реалізацією металевої сітки з ПВХ-покриттям, базувалась у селі Бегета. Ця спеціалізація збереглась і донині, але життя вимагає змін. Десь із року 2014-го почав шукати альтернативні напрями, які б дозволяли бізнесу розвиватись, відповідати потребам часу.

Сама по собі виникла ідея поповнювати господарство спецтехнікою. Першу одиницю придбали для власних потреб, адже територія підприємства велика, її якось потрібно було утримувати, прибирати. Люди побачили – почали звертатись, щоб узяти в оренду, цікавились, чи не можна замовити й інші механізовані послуги. Так міні-навантажувач потягнув за собою придбання міні-екскаватора, виникла потреба вантажівок для організації доставки товарів та сипучих будівельних матеріалів, розширили спектр робіт – знадобився кран-маніпулятор, зайнялись прибиранням вулиць – докупили необхідні пристрої.

– Власне, ви стали першими, хто долучився до комунальників у справі наведення ладу на вулицях міста…

– Завжди притримувався думки, що прибирати дороги, їх узбіччя, тротуари та й інші значні території потрібно механізованим способом, а не віником та лопатою за рахунок важких людських зусиль. У цьому вдалось переконати й представників влади. Тож із квітня 2018 року укладаємо договори із міськвиконкомом, відповідно до яких здійснюємо прибирання ряду вулиць. Для цього спочатку використовували спеціальний пристрій з круглими щітками, яким обладнували «Bobcat», згодом придбали причіпну підмітально-прибиральну машину елеваторного типу. Така професійна техніка виправдовує себе сповна, та й саме прибирання носить цивілізований характер.

– Які нові послуги підприємства додались зі зміною локації та хто зазвичай є вашими клієнтами?

– Компанія «Укрполмет» пропонує комплексне вирішення ряду питань, що стосуються будівництва та благоустрою. Працюємо як і з фізичними, так і з юридичними особами. Часто виступаємо субпідрядною організацією при проведенні ремонтів чи будівельних робіт на об’єктах соціальної сфери комунального підпорядкування, працюємо з приватними структурами.

Якщо говорити про роботи «під ключ», то виконуємо укладання бруківки – починаючи з планування території, її підготовки та вирівнювання, підбору та доставки матеріалів, у тому числі, сипучих, і аж до укладання будь-яких типів та облаштування бордюр.

Напевно, першими у місті запропонували клієнтам комплексне будівництво каналізації біля приватних будинків. У нас в цій справі є не лише досвід, а й технічні можливості, крім того, маємо у продажу бетонні каналізаційні кільця будь-якого діаметру, багато супутніх будматеріалів для цих робіт, тож можемо підібрати те, що підходить кожному окремому обійстю.

Помічаємо, що люди, які розуміються на будівництві та вміють рахувати гроші, схиляються саме до комплексного підходу у благоустрої. Тож замість того, аби їздити по гуртівнях вишукувати матеріали, наймати техніку, кликати на підмогу родичів і знайомих та ще й боятись допустити помилку, що призведе до додаткових витрат, клієнти свідомо обирають співпрацю з фірмою, яка виконає увесь спектр покупок та послуг відповідно до узгодженого кошторису. Це європейський підхід до  розв’язання побутових проблем.

Прагнемо до поступового розширення асортименту магазину будматеріалів  – наразі у нас покупці можуть знайти найбільш затребуваний товар, але плануємо його урізноманітнювати. У нас можна замовити пісок, щебінь та відсів із доставкою, бетонні блоки, звичайну та вогнетривку цеглу, різнокаліберну арматуру, металопрокат, секційні огорожі, плоский та хвильовий шифер, цемент вітчизняного та закордонного виробництва, прозору та чорну будівельну плівку, фарбу для бруківки та бетонних поверхонь, а також багато іншого, що стане у нагоді в господарстві та будівництві. Територія та наявність приміщень дозволяють розширювати бізнес, аби була стабільність у державі.

Побутує думка, що будівельна галузь є індикатором стану суспільства. За вашими спостереженнями, вона розвивається?

– Порівняно із минулим роком, темпи будівництва, особливо приватного, знизились. З установами і організаціями зрозуміло – карантин дещо зупинив їх життєдіяльність. А люди через цю пандемію притримують гроші, дивляться, що далі буде. Хоча, за моїми  спостереженнями, більшого значення облаштуванню дому і двору надають ті, хто повертається із інших країн з певним досвідом, баченням, зміненим світоглядом.

 Як обираєте кадри?

– Для мене важливо працювати доброякісно, а це неможливо без певного досвіду. Наш колектив невеликий, але відрізняється стабільністю. Є кілька хлопців, що працюють уже 13 років. Так, людей задіяно небагато: від 8 до 12 осіб, але простоїв у роботі практично немає, зайняті працівники мають достойну зарплату.

Памятаю вас на сцені – такого голосу серед студентів педколеджу на той час не було ні у кого. А ось уже багато років ваше життя пов’язане з будівництвом…

– Ті пісні, як  «Келих терпкого вина» чи «Дні минають» дуету «Світязь» уже назавжди закріпились за мною. Досі виконую їх для друзів, родини, коли збираємось  на свята Так сталось, що з музикою життя не пов’язав. А будівництвом зацікавився, коли збудував на подвір’ї у батьків перший гараж. Чесно кажучи, він потрібен був мені, а не їм. Тепер знаю і умію набагато більше, розуміюсь на премудростях будівництва, разом з дружиною виконали й кілька проектних робіт, можу дати клієнтам дієві поради та консультації.

Ну і детальніше розкажіть про свою сімю.

– Це моя підтримка. З дружиною Оленою виховуємо двох донечок. Старша, Дарина, дуже активна і цілеспрямована, вона – президент школи, учасниця самодіяльності та КВК, у музичній школі прекрасно освоїла гру на фортепіано. Молодша, Поліна, ще не зовсім визначилась з уподобаннями, але на гітарі вже вчиться грати. Дружина ж у мене теж підприємиця, але якщо моя справа доволі важка і сувора, то у неї – жіночі захоплення. Раніше займалась продажем квіткових букетів, тепер же знайшла себе у кулінарії. Її торти можна сміливо назвати шедеврами. І якщо для неї це просто хобі, то у мене є своєрідний бізнес-план: хочу, щоб поруч із нашим підприємством відкрилась її крамничка чи кав’рня, бо упевнений: місто заслуговує мати такий «смачний і красивий» заклад.

Юлія ПАШКОВА.

 

Коментарі
Теги: Укрполмет
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up