На головну Новини Фірмовий хліб з родинними традиціями

Фірмовий хліб з родинними традиціями

200

У Володимирі-Волинському відбулося відкриття фірмової торговельної точки ТМ «Родинні хлібні традиції», де продаватимуть свіжоспеченийна дровах хліб. Перших покупців зустріли засновники пекарні – Аліна Сич та Андрій Бадзюнь, приготувавши для них солодкі вироби у подарунок.Аліну Сич знають у місті як  екс директорку ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика». Андрій Бадзюнь – відомий у Нововолинську політик, аграрій. Хлібна випічка – родинна справа подружжя, якою вони почали займатися віднедавна. Зізнаються, що давно мріяли про це й нарешті знайшли час та можливість реалізувати мрію у справі, здатній ще більше об’єднати їхню сім’ю.

Піч, у яку вміщується 81 хлібина, змайстрував Андрій Бадзюнь ще кілька років тому. У ній спекли перші паляниці. Зараз мають уже три такі печі. Згодом придбали інше обладнання, а 1 липня з’явився на світ перший хліб родинної пекарні. Виробництво запускали по франшизі, тому і з навчанням персоналу допомагала компанія, яка має досвід у цій сфері. До її технологій додали родинні рецепти. Зараз у пекарні працює шестеро працівників, але у планах  – розширення персоналу.

- реклама -

Фалемицький хліб, спечений на дровах, продають у двох фірмових крамничках у Нововолинську та Володимирі, співпрацюють і з багатьма роздрібними магазинами. Наразі пропонують 12 видів продукції, але, кажуть власники, це лише початок. У день випікають 1000 хлібин.

«Хліб на дровах відрізняється від заводського особливістю приготування, – розповідає Аліна Сич. – Після того, як замішуємо тісто, накриваємо чани  спеціальним рядном, як колись робили у старовину жінки, для яких випікання хліба був цілим ритуалом. Намагаємося дотримуватися цих традицій, використовуючи старовинні та класичні рецепти, і робимо все з душею. У цьому насамперед особливість нашого хліба. А що випікаємо його на черені, то кожна хлібина всотує в себе запах дров. Запашний аромат нашого хліба ні з чим не сплутаєш».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

15 − сім =