Новини

#Фоторятує життя маленькій Домінічці

Архів
11 переглядів

У святкову суботу фотографи Володимира-Волинського організували благодійну акцію”#фоторятує” з метою збору коштів для маленької Домінічки, яка бореться з важким діагнозом – гостра лімфобластна лейкемія (рак крові). Цю благодійну акцію фотографиня Мар’яна Новосад організовувала з сестрою, також фотографинею Ольгою Аракчеєвою. До них долучились інші колеги –  Юлія Шуріна, Оксана Спольська, Іванка Білоус, Анна та Олександр Корнілови, Віталій Харук.

Свою роботу фотографи почали з дванадцятої ранку біля будівлі культурно-мистецького центру. Разом із магазинами “Скарбничка декору” та “Шпилька оформили фотозону для охочих взяти участь в акції. На жаль, через погодні умови плани змінювались, тому фотографували як в суботу, так і в неділю. Разом з тим Дмитро Тєрьохін протягом суботи організував музичний супровід та закликав усіх, хто проходив поряд з фотозоною, приєднатися, пофотографуватися і допомогти з коштами. Не залишила без підтримки і директорка КМЦ Наталія Марчак, яка допомогла із місцем проведення заходу та в підключенні апаратури.

Загалом у суботу зібрали 3500 гривень ,у неділю 4000. Перехожі охоче брали участь в акції та навіть підходили, аби просто покласти гроші до боксу, Мар’яна Новосад розповідає, що люди передавали через неї гроші, коли вона просто гуляла на узвозі.

Підтримка та допомога все ще необхідна маленькій Домінічці, хвороба якої знаходиться в стані ремісїї, але потребує постійного лікування. Кожен бажаючий може допомогти побороти хворобу та подарувати малечі шанс на одужання. Оплату можна провести за реквізитами 5168 7427 2520 9948 Плисюк Сергій Олександрович(батько).

Анастасія БАЛУДА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up