Новини

FPV-дрони для фронту за наколядовані гроші

Зимнівська, Разом до перемоги
847 переглядів

Іще дві залізних «пташечки» полетять на фронт, щоб допомагати нашим захисникам, завдяки церковній громаді із села Бубнів Зимнівської ТГ. Віряни передали благодійному фонду «Форпост Володимир» кошти, сума яких дозволить придбати комплектуючі для двох fpv-дронів.

Благодійний фонд, про який ми розповідали нещодавно, створений для фінансування виготовлення fpv-дронів, призначених безпосередньо для Сил оборони України. Як розповідає співзасновник фонду Андрій Дячук, хористи й прислужники храму села Бубнів дізналися про його діяльність і вирішили кошти, які наколядували під час різдвяно-зимових свят, спрямувати не на потреби парафії, а на те, щоб наблизити перемогу над російськими агресорами.

«Мене запросили на недільну службу, – розповідає Андрій, – і передали кошти в сумі 28 тисяч гривень. Ця сума якраз еквівалентна вартості комплектуючих для двох дронів. Принагідно ми гарно поспілкувалися, я відповів на всі запитання, які їх цікавили, і висловив вдячність за їхню свідому позицію».

Також діяльність фонду нещодавно підтримали двоє місцевих підприємців, які побажали залишитися анонімними, перерахувавши 15 тисяч і 10 тисяч гривень. Також вартість запчастин для виготовлення дронів для своїх працівників, які виконують бойові завдання на фронті, оплатила Володимир-Волинська птахофабрика.

Війна триває, і на цьому її етапі використання нашими бійцями fpv-дронів не лише допомагає їм ефективніше нищити ворога, а й зберегти власні життя. Тож якщо ви хочете фінансово долучитися до наближення перемоги, підтримайте роботу людей, які активно й фахово займаються їх виготовленням, перерахувавши кошти за реквізитами:

БО БФ ФОРПОСТ ВОЛОДИМИР

Код отримувача: 45259346

Рахунок отримувача: UA463052990000026008010807232

Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Віталіна МАКАРИК

Коментарі
Теги: fpv-дрони, допомога ЗСУ, церковна громада із села Бубнів
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up