Новини

Фракція БЮТу міської ради звітує про роботу

Архів
10 переглядів

Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина» у міській раді представляють п’ятеро депутатів.

Робота в сесійній залі

Ініційовано фракцією і підтримано більшістю звернення міськради до Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює  державне регулювання  у сферах енергетики та комунальних послуг, Генпрокуратури, Національного агентства з питань запобігання корупції.

Підтримано фракцією звернення міськради щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей України та  щодо блокади банків з російським капіталом.

Подано фракцією сім запитів, які підтримала більшість, оголошено 16 депутатських звернень.

Робота на округах

   Олег Свідерський, секретар міської ради: Провів зустрічі з мешканцями будинків 47 – 65 на вулиці  7777  щодо  вирішення питань, що стосуються комунального господарства та соціального захисту. Постійно бере участь у зборах громадської організації «Захисник», де звітує про свою роботу. За його безпосередньої участі розв’язана проблема з влаштування шатрового даху та водостічної системи будинків на вул. Поліської  Січі, 51, 65, облаштовано дитячий майданчик на цій вулиці біля будинків 63 – 65, доукомплектовано такий майданчик біля будинку 55, здійснено громадський проект із капітального ремонту прибудинкової території будинку № 49. Посприяв ремонтам житлового фонду та мережі вуличного освітлення прибудинкових територій на вул. Поліської Січі та Академіка Глушкова.

   Ігор Шевчук, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та  екології: Сприяв у виділенні коштів для капітального ремонту перехрестя вул. О. Пчілки та Цинкаловського, вулиць Завокзальної, Олени Пчілки, Озерної, Полуботка, Опільського, а також у придбанні медичного обладнання для ТМО (операційного гістероскопу, електрохірургічного коагулятора, фетального монітора, аналізатора, датчика до УЗД-апарату) та автомобіля.

   Леонтій Дмитрук, член комісії з питань законності і правопорядку, депутатської діяльності, регламенту, зв’язків громадськими  організаціями та об’єднаннями громадян: За його сприяння виділено кошти та проведено капітальний ремонт вулиць Лермонтова, Олексієвського, Щоголіва. Ініціював придбання для КП «Полігон» спецтехніки. Нині підприємство має всю необхідну техніку для ремонту  доріг міста та прибудинкових територій. Надав власний дровокол для безперебійної роботи котельні, що обігріває ТМО.

Сергій Гранат, член комісії з питань містобудування, житлово-комунального господарства, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та земельних відносин: Ініціював виділення коштів для капітального ремонту вулиць І. Мазепи, Сушкевича, Родини Тобілевичів. Скерував міському голові  два звернення стосовно  надання адресної допомоги важко хворій дитині та асфальтування вулиці Новаківського до Лотоцького.

Андрій Гудим, член комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного  розвитку, підприємництва та регуляторної діяльності: Сприяв у виділенні коштів для заміни вуличного освітлення округу, допомагав у влаштуванні каналізаційної системи на вул. Крушельницької, ремонту вулиць вул. Крушельницької та  Кримського, грейдируванні прилеглих вулиць. Допомагав виборцям оформляти документи для отримання одноразової грошової допомоги, проводив роз’яснювальну роботу за зверненнями громадян у комунальні підрозділи міста. Подавав депутатські звернення та запити.

Благодійні, патріотичні та розважальні акції

Долучилися до всенародного референдуму зі збору підписів на вимогу продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі. Зібрали більш як 2400 підписів містян, які не згодні з відкриттям ринку землі.

У рамках п’ятого сезону традиційних «Арт-канікули» на прибудинкових територіях здійснили 11 програм, до яких входили розважальні заходи для дітей. Одночасно депутати Олег Свідерський, Андрій Гудим, Ігор Шевчук, Леонтій Дмитрук спілкувалися з виборцями, вивчали житлово-комунальні проблеми, відповідали на запитання щодо отримання субсидій, приватизації земельних ділянок тощо.

З нагоди Дня довкілля взяли участь у впорядкуванні пляжу на березі Луги та облаштували волейбольний майданчик.

До Дня матері привітали породіль пологового будинку. Депутати постійно опікуються пацієнтами педіатричного відділення, за власні кошти облаштовують тут ігрову кімнату, передали різнокольорові стільці, столик із українською абеткою, конструктор, килимове покриття. За сприяння народного депутата України (шостого скликання) Віктора Олійника встановлено вхідні металопластикові двері. А до дня Святого Миколая маленькі пацієнти отримали від «батьківщинівців» солодкі подарунки.

Олег Свідерський, Ігор Шевчук, Леонтій Дмитрук долучалися до вшанування учасників АТО, які лікувалися у шпиталі, та пацієнтів геріатричного відділення терцентру.

Організували майстер-класи із писанкарства та виготовлення новорічної іграшки.

Офіційний прийом громадян депутати міськради здійснюють у громадській приймальні «Батьківщини» (вул. Ковельська, 29) та у приміщенні міської ради згідно з графіком, оприлюдненим на веб-сайті ради.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up