Новини

Футбольне поле у подарунок сільській дітворі

Архів
22 переглядів

Минулої п’ятниці у селі Льотниче, яке належить до Зимнівської ОТГ, урочисто відкрили нове футбольне поле зі штучним покриттям. Встановили його біля місцевого НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей».

На свято прибули поважні гості –начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської ОДА Ігор Дмитришин, виконувач обов’язків директора Волинського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Волинської обласної ради Володимир Новосад, помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч, голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик і господар навчального закладу, на території якого розташувався футбольний майданчик, директор Льотничівського НВК Сергій Будцев.

Поле зі штучним покриттям встановили у рамках програми Міністерства регіонального розвитку, розповів Ігор Дмитришин. Вторік завдяки їй в області з’явилося шість таких полів, і два з них – у Зимнівській ОТГ. Вже за цей рік їх збудовано п’ять. Також цього року Міністерство молоді і спорту започаткувало програму підтримки будівництва мультифункціональних майданчиків, де крім міні-футболу будуть баскетбольний та волейбольний майданчики. За іншою програмою виділено кошти на будівництво і реконструкцію великих 50-метрових басейнів. А Міносвіти цього року спрямовує з держбюджету 150 мільйонів гривень на будівництво спорткомплексів при опорних освітніх закладах. Словом, розвиток інфраструктури держава неабияк підтримує.

– У мене була мрія – мати такий міні-стадіон був у нашій громаді, – зізнався В’ячеслав Католик. – І з кожним роком вона поступово здійснюється, адже зараз їх у Зимнівській ОТГ уже три. На кожен з них можуть прийти як діти, так і дорослі, адже їхній фізичний розвиток, їхнє здоров’я – один із пріоритетів нашої громади. Тут можна проводити змагання, уроки на свіжому повітрі, тренуватися і розвивати себе у спорті. Вдячний усім, хто долучився до здійснення цієї мрії і підтримує наші починання.

Критичним оком окинувши нововідкритий футбольний майданчик, помічник нардепа Ігор Бокоч зауважив, що йому не завадили б невеличкі трибуни, тим паче, що й місце для них є. І пообіцяв, що депутат залучить кошти Мінсоцрозвитку для втілення цього задуму. А Володимир Новосад висловив сподівання, що майданчик служитиме для занять спортом не лише школярам, а й дорослим льотничівцям. І попросив дбайливо ставитися до нього – тоді й прослужить довше.

Отримавши від гостей подарунки – набори м’ячів та методичної літератури, на поле вийшли діти. Спершу дівчата-старшокласниці, які показали яскравий спортивний флешмоб, а потім і хлопці-футболісти. Директор школи Сергій Будцев розповів, що в школі діє три футбольні команди, як дівчачі, так і юнацькі. Одна з них, в якій грають хлопці з четвертого по восьмий класи, завершила спортивне свято дружнім матчем із командою села Бубнів.

Віталіна МАКАРИК.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up