На головну Новини Галина Недбало: «Наша команда знає, як зробити місто найкращим»

Галина Недбало: «Наша команда знає, як зробити місто найкращим»

217

Ми звикли трактувати жінку як берегиню дому та всієї сім’ї. А от хто така жінка-політик? З впевненістю можна сказати, що вона берегиня не тільки своєї сім’ї, а всієї громади, яка обрала її представником своїх інтересів. Саме такою є підприємиця Галина Недбало, представниця партії «Об’єднання «Самопоміч», котра  балотується у депутати до нашої міської ради.
– Для мене це перш за все новий досвід та можливість вплинути на якість життя громади. Не зважаючи на те, що насправді наше місто досить розвинене, ми маємо багато проблем і нам є ще куди рости та розвиватися. Як мама двох дітей, перш за все бачу, що є багато недопрацьованих моментів в галузі освіти, зокрема  в оснащенні навчальних закладів. Звичайно, хочеться, щоб наші діти вчилися і пізнавали світ в сучасних класах, використовували всі новітні технології та отримували знання на належному рівні у 21 столітті. Наша громада цілком спроможна забезпечувати всіма необхідними коштами навчальні заклади та повністю виключити побори із батьківських кишень. Позашкільна освіта теж потребує уваги, підтримки та утримання як один із чинників розвитку талановитих дітей і забезпечення якісного дозвілля для них. Обов’язково теж слід зазначити і нестачу місць в дитячих садочках, тому в програмі нашої партії одним із пунктів перспективного розвитку міста є побудова нового сучасного садочка.
Окреме питання для кожного з нас це рівень медицини і стан лікарні в місті. Я буду працювати для того, щоб медичне обслуговування стало більш доступним, а для цього нам потрібно перш за все забезпечити належне управління лікарнею, вкладати кошти у необхідне обладнання та створити умови праці для найкращих спеціалістів.
– Я довго думала і зважувала, з якою політичною силою йти на вибори і ключову роль у виборі відіграв мій чоловік Андрій, який ретельно та значно раніше почав міркувати над цим питанням. Сьогодні  впевнено можу сказати:  «Самопоміч» – це  розумні, досвідчені, енергійні, справедливі та принципові люди, які не раз доводили на ділі готовність працювати на результат. Всі ми хочемо і будемо будувати чітку і системну роботу для розвитку міста та громади в цілому.  Адже не важливо хто перед тобою, а важливо – хто з тобою! Наша команда знає, як зробити  місто найкращим, в якому хочеться жити та працювати! – переконує Галина Недбало.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотирнадцять + одинадцять =