Новини

Газ не дорожчає

Новини
142 переглядів

В Україні тариф на газ не зміниться щонайменше до 30 квітня. З 1 квітня, як і в березні, українці платитимуть за кожен кубометр блакитного палива 7,96 грн. Це стосується майже 98% населення.

Як повідомляють в “Нафтогазі”, послугами компанії користуються 12,4 мільйона українців. Тариф “Нафтогазу” зафіксований до кінця квітня і становить 7,96 гривні. Разом з тим близько 2% українців користуються послугами інших постачальників газу. Їх ціна може бути як меншою, так і більшою, ніж у “Нафтогазу”. Тариф на газ в квітні не зміниться у жодного з постачальників.

В квітні вартість газу теоретично можуть змінити. Проте причин для збільшення ціни немає. Справа в тому, що після початку повномасштабної війни, а також в результаті знищення промислових споживачів блакитного палива, зменшення кількості споживачів, Україна власним видобутком забезпечує свої потреби. Крім того, на газовій біржі за рік вартість тисячі кубометрів знизилась з 15,1 тисячі до 11,29 тисячі  гривень. Тож причин для підвищення цін немає.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up