На головну Новини Газові борги і карантинна ціна “Волиньгаз Збуту”

Газові борги і карантинна ціна “Волиньгаз Збуту”

83
стоимость газа

Минулого року борг волинян за газ зріс на 20 відсотків  у порівнянні з 2019 роком, на кінець грудня боргові зобов’язання населення перед ТОВ «Волиньгаз Збут» становлять близько 590 мільйонів гривень.

У 2020 році клієнти «Волиньгаз Збуту» спожили майже 197 мільйонів кубометрів природного газу. Це на 3 мільйони  більше, ніж у 2019 році. Директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук зазначив, що збільшення використання газу у 2020 році пов’язане з введенням карантинних обмежень. Люди більше часу проводили вдома, відповідно й використовували більше енергоресурсів.

- реклама -

Разом з тим збільшилася і заборгованість за блакитне паливо.113 тисяч волинян понад три місяці не сплачують за спожитий газ. Лідерами по несплаті за природний газ залишаються мешканці Луцька та Луцького району, Ковеля, Нововолинська, Володимира-Волинського.

У ТОВ «Волиньгаз Збут» наголошують, що згідно з Правилами постачання природного газу, сплачувати за спожите блакитне паливо необхідно щомісячно, не пізніше 25-го числа місяця, наступного за розрахунковим.  Для волинян, які не мають змоги заплатити заборговану суму відразу, «Волиньгаз Збут» дає можливість укласти договір реструктуризації та виплачувати борг частинами.

Споживач, який боргує за газ понад три місяці, а сума заборгованості перевищує 20 неоподаткованих мінімумів (340 гривень), може залишитися без допомоги держави на оплату житлово-комунальних послуг.

«Волиньгаз Збут» у вівторок повідомив ціну природного газу для побутових споживачів в лютому  Вони становитиме 6,99 гривні за кубометр газу. Обмеження ціни буде діяти на період карантину у лютому – березні 2021 року. За лютий клієнти компанії отримають платіжки з ціною 6,99 грн за куб м. В платіжках за січень ціна газу буде 9,92грн за кубометр.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять − 1 =