Новини

 «Гербор-холдингу»  виповнюється 24 роки

Архів
30 переглядів

   Меблеве підприємство  ТзОВ «Гербор –Холдинг», яке спеціалізується на випуску офісних та корпусних меблів (наборів для кухонь, спалень, дитячих кімнат та окремих найменувань меблів), святкує 24-річчя.

Як розповідає його керівник Олег Борбелюк, щороку кількість країн, які обирають їхню продукцію, зростає.
– Свою діяльність на теренах міста холдинг розпочав 1995 року. Ми виготовляємо меблі на сучасному технологічному обладнанні провідних фірм, а наше підприємство є одним із лідерів вітчизняної меблевої галузі, – розповідає Олег Васильович. – Продукція користується попитом не тільки в Україні, а й поза її межами, вона експортується у 28 країн світу. Її переваги – належна якість та відповідна цінова політика. «Гербор-холдинг» посідає перше місце в рейтингу Міністерства промислової політики та державної статистики України, окрім того, має звання найкращого серед вітчизняних підприємств, а також займає почесне місце в міжнародному економічному рейтингу.
Олег Борбелюк зазначає, що успіху вдалося досягти завдяки злагодженій роботі всього колективу, впровадженню систем управління виробництвом та охорони праці.
На підприємстві трудиться 720 працівників як в основних виробничих підрозділах, так і в технічних службах. Меблеве підприємство є найбільшим платником податків у Володимирі-Волинському. За інформацією головної бухгалтерки «Гербор-холдингу» Євгенії Антонюк, за дев’ять місяців року сплачено 13 мільйонів 124 тисячі гривень ЄСВ, 11 мільйонів 784 тисячі гривень ПДФО, військового збору – мільйон 100 тисяч, податку на прибуток підприємства – 4 мільйони 100 тисяч, земельного – 500 тисяч гривень.
Заступник генерального директора з виробництва Сергій Хвалько розповідає, що лише за три квартали року реалізовано 250 тисяч комплектів меблів.
– Ми дбаємо не лише про робочий процес, а й про дозвілля та здоров’я наших працівників, – додає Олег Борбелюк. – Так, щозими заливаємо льодовий каток не тільки для герборівців, а й усіх володимирчан. У колективі на високому рівні корпоративна етика. Намагаємося разом відпочивати, відзначаємо свята, відвідуємо басейн. Окрім того, підприємство впроваджує соціальні проекти, під час яких адмінперсонал вивчає іноземну мову, підвищує рівень кваліфікації.
Нещодавно на території підприємства встановили спортивні тренажери, є там і відпочинкові альтанки для працівників. На першому поверсі працює їдальня, куди посмакувати різноманітними стравами приїздять і з інших підприємств та організацій міста. Для зручності людей адмінбудівля та цехи з’єднані між собою – не потрібно виходити на вулицю, щоб, наприклад, пройти від кабінету до цехів, у яких просторо, чисто й тепло. Кожен працівник сумлінно виконує свою роботу, за що отримує пристойну заробітну плату. До речі, вона у середньому за місяць становить 14 тисяч гривень. Чи є вільні вакансії? Поки немає, бо нещодавно набрали працівників.
Олег Борбелюк зізнається, що підприємство – немов його дитина, він його заснував,
виплекав, у нього вкладає серце й душу. Тому намагається робити все, щоб кожному, хто працює там, було комфортно.
Жанна БІЛОЦЬКА.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up