Новини

Героям-вогнеборцям дякують за мужність

Архів
7 переглядів

Ці чоловіки у позаробочий час нічим не відрізняються від інших мешканців міста. Але коли приходять на роботу й одягають форму, перетворюються на сміливців, готових іти крізь вогнь, аби врятувати людей і їхнє майно від безжальної стихії. Пожежники з ДПРЧ №7 нещодавно допомогли погасити пожежу, яка зайнялася в обійсті нашої читачки Алли Солтис на вулиці Шахтарській. Зі сльозами в голосі глибоко зворушена і вдячна жінка попросила подякувати героям і написати про них кілька теплих вдячних слів.

– Того дня ми пережили жахливий стрес. На подвір’ї зайнялося одразу дві споруди — хлів і літня кухня. Страшенно переживала, щоб вогонь не перекинувся на сусідні будинки. А ще дужче хвилювалася за цих мужніх хлопців у формі, які, не гаючи часу, не лякаючись жару і диму, взялися гасити вогонь, – розповідає пані Алла.

Випадок і справді був складний, розповідає начальник караулу Віталій Шило, який разом із підлеглими гасив пожежу. На підмогу довелося залучити додаткові засоби, викликати людей з резерву. З Віталієм пліч-о-пліч працювали вогнеборці Ігор Ковальчук, Валерій Олійник, Віталій та Дмитро Вакуленки, Сергій Турик, Ярослав Карачун, Сергій Кузьмич, Сергій Ліщук, Олександр Бенеда, Олександр Богацький, Борис Матвійчук, Михайло Іщук та Володимир Борисов. Не всі вони є на цьому фото, але кожному з них слова вдячності і побажання міцного здоров’я адресує пані Алла.

Також жінка дякує сусідам, які долучилися до гасіння вогню. Зокрема Михайлу Шишку із сином Тарасом, отцю Євгену, Олександру Смоляру, котрий не лише безстрашно допомагав пожежникам, але й потім, під час своєї відпустки, взявся допомогти ліквідувати наслідки пожежі,  також власнику кафе “Імпреза”, в якому вона працює, Дмитру Кабанову та всім іншим знайомим і незнайомим людям, які кинулися гасити вогонь. Крім того, адресує щиру вдячність колективу обленерго за те, що допомагають розібрати шкоду, яку наробила стихія.

– Дякую батькам цих хлопців за те, що виховали їх такими мужніми, людяними й безстрашними, і дякую пожежникам-рятувальникам за їхню таку небезпечну і важливу роботу. Нехай Ангели Божі щохвилини оберігають їх від бід! – бажає пані Алла. – А читачі хай знають про цих героїв, які живуть серед нас.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up