Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Гімназисти привезли зі Всеукраїнського етапу олімпіад три третіх місця

Архів
25 переглядів

Нещодавно завершився четвертий етап всеукраїнських предметних олімпіад, за підсумками якого учні гімназії імені Олександра Цинкаловсього здобули призові місця. Так, третє місце в олімпіаді з англійської мови здобула одинадцятикласниця Оксана Пилип’юк (вчитель – Олена Головач). Такі ж місця, але в олімпіаді з екології, посіли десятикласниця Тетяна Луцюк та одинадцятикласник Павло Оксентюк. Готували їх вчителі Наталія Козік, Майя Степанченко та Ольга Бондарук.

Усі ці гімназисти – неодноразові призери обласних олімпіад з природничих дисциплін та іноземної мови. Їхні успіхи – плід багаторічної роботи наукового товариства “Верітас”, яке діє в гімназії, та творчої співпраці учнів і вчителів.

“Олімпійці” розповіли, як готувалися до олімпіад, які включали в себе не лише написання контрольних робіт, а й презентації проектів, спілкування із членами комісій. А Оксана Пилип’юк поділилася радістю: вона уже стала студенткою Університету Сан-Франциско, де навчання ведеться за унікальною програмою Minerva Project.

Детальніше про це читайте у друкованому номері газети “Слово правди” наступного тижня.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Теги: Віталіна Макарик, гімназія, олімпіада, освіта
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up