Новини

Гімназисти привезли зі Всеукраїнського етапу олімпіад три третіх місця

Архів
6 переглядів

Нещодавно завершився четвертий етап всеукраїнських предметних олімпіад, за підсумками якого учні гімназії імені Олександра Цинкаловсього здобули призові місця. Так, третє місце в олімпіаді з англійської мови здобула одинадцятикласниця Оксана Пилип’юк (вчитель – Олена Головач). Такі ж місця, але в олімпіаді з екології, посіли десятикласниця Тетяна Луцюк та одинадцятикласник Павло Оксентюк. Готували їх вчителі Наталія Козік, Майя Степанченко та Ольга Бондарук.

Усі ці гімназисти – неодноразові призери обласних олімпіад з природничих дисциплін та іноземної мови. Їхні успіхи – плід багаторічної роботи наукового товариства “Верітас”, яке діє в гімназії, та творчої співпраці учнів і вчителів.

“Олімпійці” розповіли, як готувалися до олімпіад, які включали в себе не лише написання контрольних робіт, а й презентації проектів, спілкування із членами комісій. А Оксана Пилип’юк поділилася радістю: вона уже стала студенткою Університету Сан-Франциско, де навчання ведеться за унікальною програмою Minerva Project.

Детальніше про це читайте у друкованому номері газети “Слово правди” наступного тижня.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Теги: Віталіна Макарик, гімназія, олімпіада, освіта
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up