Новини

Голландські інвестиції для птахофабрики

Архів
30 переглядів

Голландський інвестиційний фонд купує більше 20 відсотків акцій “Володимир-Волинської птахофабрики” ТМ “Чебатурочка”.  Угода вже відбулась і найближчим часом про неї буде офіційно оголошено в ЗМІ, – повідомляє Delo.ua.

Поява нового інвестора прискорить реалізацію масштабного інвестиційного плану підприємства з модернізації виробництва, бюджет якого  становитиме більше 25 мільйонів євро.

У компанії відзначають, що приватний інвестиційний фонд “Safedam” зі штаб-квартирою в Амстердамі зосереджений на консервативних інвестиціях в нерухомість.  Ця угода – перший досвід інвестицій “Safedam” в виробництво продуктів харчування. І дебютний досвід інвестицій в українську компанію.

Як  відомо, “Володимир-Волинська птахофабрика” входить до групи компаній “OPENMIND” і в трійку найбільших виробників курятини в Україні, займаючи шість відсотків внутрішнього ринку курячого м’яса. В інфраструктурі фабрики 100 пташників, власний забійний цех і комбікормовий завод.  Компанія виробляє більше 200 тонн м’яса птиці в живій вазі на добу. “Володимир-Волинська птахофабрика” виробляє продукцію під торговою маркою “Чебатурочка”.

Крок за  кроком  до  великого проекту транскордонної співпраці

У 2015 році рішенням Європейської Комісії було затверджено Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2014-2020, основною метою якої є підтримка транскордонних процесів розвитку на прикордонних територіях вище вказаних країн.

Співпраця в рамках цієї Програми здійснюється за допомогою проектів, відібраних у відкритому конкурсі – представлених місцевими органами влади, місцевого самоврядування, неурядовими організаціями, медичними закладами, вищими навчальними закладами, науково-дослідними інститутами, які входять в територію дії програми.

Нові можливості відкриває вона і для нашого району.  Торік у грудні райдержадміністрація подала на конкурс проект «Підвищення доступності та якості дорожньої інфраструктури, капітальний ремонт дороги Тератин – Хородло і дороги Коритниця – Верба», який пройшов перший тур конкурсного відбору.

Нині, за словами начальника відділу розвитку, інвестицій та європейської інтеграції управління агропромислового розвитку Катерини Підгурець, у РДА готуються до другого  туру, на який потрібно подати повну аплікаційну форму та весь пакет документів.

Проектом передбачено проведення капітального ремонту дорожного полотна, будівництво мереж зовнішнього освітлення в межах населених пунктів, будівництво та ремонт павільйонів автобусних зупинок на відрізку шляху від  Стенжарич до  Верби протяжністю майже 18 кілометрів. Загальна вартість проекту мільйон  988, 9 тисячі  євро, із них наша частина –  мільйон 307,1тисячі. Головним партнером цієї співпраці з польської сторони виступає Грубешівський повіт.

Але кожна велика справа починається з малого і робиться крок за кроком.  Нещодавно у райдержадміністрації відбулася зустріч голови районної ради Романа Гука із віце-маршалом воєводства Люблінського Аркадіушем Братковскі та віце-старостою Грубешівського повіту Лєшеком Червонкою, де обговорили ряд робочих моментів подальшої співпраці. Зокрема, проведення семінару-навчання з написання цього проекту.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up