На головну Новини Голосувати за проекти можуть лише власники карток

Голосувати за проекти можуть лише власники карток

46

   Лічені дні лишились до кінця голосування за громадські проекти, котрі реалізовуватимуться наступного року в рамках бюджету участі. Голосування стартувало ще 13 вересня і було продовжено до 31 жовтня. Наразі свої голоси за ті чи інші «великі» та «малі» проекти віддали майже чотири сотні володимирчан.

Проте не у всіх бажаючих проголосувати, а відбувається це, нагадаємо, лише шляхом реєстрації  через BANK-ID, вдалось це зробити із першого разу. Якщо у власників карток Приватбанку проблем майже не виникало, то з карткою Ощадбанку зареєструватись було неможливо. А відтак розробники програми “Громадський проект” відкрили голосування з допомогою e-mail- методу. Та вже невдовзі вирішили відмовитись від такого способу голосування.

- реклама -

Позавчора відбулось позачергове засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету. На порядок денний було винесене питання доцільності методу електронного голосування через електронну пошту користувача. Як зазначила заступник міського голови, голова Координаційної ради, Лариса Кулікова, в соціальній мережі з’явились повідомлення про безліч способів можливої фальсифікації процесу голосування в такий спосіб. Тому голосування через e-mail було припинене. Член Координаційної ради Ірина Чепелевська проінформувала, що за цей короткий проміжок часу таким способом скористалось всього 5 жителів міста, 1 з яких не підтвердив реєстрації свого місця проживання у Володимирі-Волинському.

Обговоривши цьогорічні проекти і висловивши свої думки, Координаційна рада майже одноголосно визначила недоцільним відкрити голосування через електронну пошту (e-mail).

   Отже, голосування триває, і віддати свій голос за певний проект Громадського бюджету ( бюджету участі) надалі можна, тільки скориставшись ідентифікатором через Приватбанк.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

9 − 1 =