Новини

Голова громадської ради району збирається подавати до суду за наклеп

Архів
31 переглядів

Чи не вперше за час роботи новоствореної громадської ради при РДА на засіданні членів цього дорадчого органу було по-справжньому гаряче – лунали взаємні обвинувачення та погрози позовів до суду. Конфлікт розгорівся між головою ради Олександром Дзядуком та представником ради ветеранів війни та праці Миколою Селецьким.

Тим не менш розпочиналось засідання спокійно – начальник відділу розвитку інвестицій та європейської інтеграції РДА Катерина Підгурець проінформувала про участь сільських рад у проектах програми соціально-економічно розвитку. З її слів, майже всі сільради району та об’єднаних громад активно пишуть проекти, намагаючись залучити кошти з різних фондів для розв’язання місцевих проблем. Протягом 2016-го та першої половини 2017 років від району подано понад 60 проектів, завдяки чому вдалось залучити 27,7 мільйона гривень. За ці кошти встановлювались дитячі майданчики, ремонтувались дороги та реконструювались школи, дитсадки, клуби та інші соціальні об’єкти.

Як з’ясувалось, найактивніше пишуть проекти у Зимнівській та Устилузькій ОТГ, де для цього створені спеціальні відділи. У них же і найбільша кількість проектів із позитивним висновком конкурсної комісії. Не відстають і Березовичівська та Оваднівська сільради. Дещо пасивніші Галинівська та Ласківська.   Цього року один із проектів РДА,  стосовно ремонту дороги Коритниця – Верба вартістю майже два мільйона євро, пройшов перший етап у конкурсі транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна».

Наступним питанням розглянули лист одного з членів громадської ради Миколи Селецького. Звернутись у письмовій формі з пропозиціями щодо лікування громадян пільгових категорій, яке розглядалось на попередньому засіданні, його буцімто змусило те, що Олександр Дзядук перевищив повноваження і не дав можливості висловитись. Після дискусії із трьох пропозицій Миколи Селецького члени ради проголосували лише за одну – рекомендувати керівництву РДА порушити питання збільшення фінансування на пільгове лікування громадян району.

Пристрасті досягли апогею під час розгляду ще одного листа пана Селецького, у якому той продовжив тему можливого перевищення повноважень головою ради з метою буцімто «неправомірної вигоди, непередбаченої пільги або інших переваг для себе, або членів очолюваної ним організації». Найстаршого члена громадського ради образило те, що на минулому засіданні його перебивали і не дали можливості оприлюднити підготовлену інформацію. На ці закиди Олександр Дзядук відповів, що змушений був заспокоїти члена ради, котрий значно перевищував регламент і ображав запрошених. Утім, найбільше очільника ради, котрий вже багато років керує районною ГО «Спілка Чорнобиль», неприємно вразило звинувачення у «непередбачених пільгах». Тож пообіцяв найближчим часом подати позов до суду за зведення наклепу.

Члени ради одноголосно підтримали Олександра Дзядука і проголосували за рішення винести Миколі Селецькому попередження – у разі повторення подібних ексцесів його буде виключено із числа членів ради.

  Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Теги: громадська рада району, Жанна Білоцька, конфлікт, Микола Селецький, Олександр Дзядук
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up