На головну Новини Голова облради привіз чергову допомогу для військових

Голова облради привіз чергову допомогу для військових

8

У Володимирі побував голова Волинської обласної ради Григорій Недопад. У межах робочого візиту він відвідав Володимирську міську раду, військову частину 14-ї ОМБр та виробничі потужності ТзОв «Гербор-Холдинг».

На зустрічі у кабінеті міського голови Ігоря Пальонки, у якій також узяли участь депутати обласної ради Ярослав Матвійчук, Андрій Бокоч, Валентин Кошельник та Юрій Сиротюк, обговорили фінансування ремонтних робіт в укриттях закладів освіти обласного підпорядкування та облаштування поселення для внутрішньо переміщених осіб.

- реклама -

Далі делегація вирушила у місце розташування 14-ї ОМБр ім. князя Романа Великого, де Григорій Недопад вручив заступнику командира ключі від санітарного автомобіля PEUGEOT Boxer. Уже невдовзі автомобіль «швидкої», начинений медикаментами, засобами для надання першої медичної допомоги і санітарними ношами, а також іще один бус з автомобільними шинами та моторною оливою, вирушать до захисників.

Опісля гості побували на підприємстві «Гербор-Холдинг», де його керівник Олег Борбелюк провів невелику екскурсію виробничим цехом, який через війну нині працює лише на 20 відсотків своєї потужності. Під час зустрічі було домовлено про ліжечка для сиріт, які передасть меблева фабрика для дитячого будинку.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять + чотирнадцять =