Новини

Голова ОДА перевірив стан ремонту казарм

Архів
61 переглядів

У вівторок голова ОДА Володимир Гунчик з керівниками міста і району побував у розташуванні 14-ї окремої механізованої бригади, куди незабаром із зони АТО має повернутись її особовий склад, аби перевірити виконання доручень з допомоги військовикам у ремонті та облаштуванні приміщень для розміщення особового складу.
Володимир Гунчик і Петро Саганюк разом із тимчасового виконуючим обов’язки командира бригади підполковником Ігорем Івановим оглянули казарми, де повним ходом тривають ремонті роботи, їдальню, яка майже готова, обговорили потреби, які виникають.

Володимир Гунчик відзначив суттєві зрушення, водночас наголосив, що роботи попереду ще багато. Деякі з нагальних питань вирішували на місці, у телефонному режимі. Йшлося, зокрема, про перемовини із лісівниками та дорожниками, які обіцяли деревину для підлоги, крокви для покрівель, асфальт для укладання на території бригади, за що має найближчим часом узятися КП «Полігон». Також Володимир Гунчик відзначив, що для нього справа честі – ремонт казарми танкістів 14-ї ОМБр – кращих у Збройних Силах України, там найближчим часом буде капітально відремонтовано дах.

Т.в.о. командира 14-ї ОМБр підполковник Ігор Іванов основною назвав те, що практично всі приміщення досить старі, тому їх ремонт забирає чимало часу. Якщо найближчим часом на рахунки військової частини надійдуть кошти, виділені з обласного та міського бюджетів на ремонт казарм, то до повернення особового складу бригади необхідні роботи буде завершено. Як зазначив Петро Саганюк, 500 тисяч гривень із міського бюджету, вже надійшли на рахунок частини, а кошти із обласного бюджету, як зазначив голова ОДА Володимир Гунчик, через спацифіку бюджетного кодексу ще затримуються. Однак найближчим часом це питання буде вирішене.

Коментарі
Теги: 14 ОМБр, Ігор Іванов, військові, Володимир Гунчик, казарми
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up