На головну Новини Голова райдержадміністрації Юрій Лобач приступив до виконання обов’язків

Голова райдержадміністрації Юрій Лобач приступив до виконання обов’язків

103

Сьогодні до роботи приступив голова Володимир-Волинської районної державної адміністрації Юрій Лобач, якого напередодні активу області офіційно представив голова ОДА Юрій Погуляйко. Відповідне розпорядження президент України Володимир Зеленський підписав 9 квітня, відтак, на Волині усі райдержадміністрації уже мають керівників.

У посадовця дві вищі освіти: у  1999 році він закінчив навчання  у Волинському державному університеті імені Лесі Українки за спеціальністю біологія, а у  2004 році здобув фах фінансиста в інституті післядипломної освіти Тернопільської академії народного господарства.

- реклама -

Трудову діяльність розпочав після закінчення навчання в університеті, до 2002 року працював менеджером в ТзОВ «СВ Експрес», а потому майже вісім років  був приватним підприємцем, надаючи послуги з міжнародних перевезень вантажів автомобільним транспортом.

Новопризначений голова РДА Юрій Лобач має чималий досвід роботи в органах влади. У 2010 році він протягом кількох місяців очолював Іваничівську райдержадміністрацію, але після чергових місцевих виборів посів місце першого заступника голови Волинської обласної ради за квотою Партії регіонів, звільнений у лютому 2014 р. До призначення на посаду голови Володимир-Волинської РДА працював директором КП “Волинський обласний екскурсійно-методичний центр”, майже рік є позаштатним радником голови облдержадміністрації, має представницький мандат депутата Луцької районної ради за списками партії «Слуга народу».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

7 + сімнадцять =