На головну Новини Голова РДА призначив своїх заступників

Голова РДА призначив своїх заступників

94

   Голова райдержадміністрації Юрій Лобач офіційно представив колективу новопризначених заступників голови РДА. Ними стали Віктор Сапожніков та Андрій Сторонський. Участь у представленні також взяли голова районної ради Віктор Хиць та його заступник Андрій Оніщук.

   Розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.05.2021 року № 09-ос Віктор Сапожніков призначений на посаду першого заступника голови РДА. У Віктора Борисовича великий досвід роботи. З квітня 1998 року по листопад 2020 року він обирався на посаду Нововолинського міського голови, а з після останніх місцевих виборів працював на посаді викладача Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Західноукраїнського національного університету.

- реклама -

   Андрій Сторонський, призначений на посаду заступника голови РДА, з червня 2006 року по листопад 2020 року працював на посадах заступника та першого заступника Нововолинського міського голови, секретаря міської ради. З листопада минулого по березень нинішнього року виконував обов’язки директора КНП “Нововолинська центральна міська лікарня”. Юрій Лобач побажав своїм заступникам успіхів у роботі та значних здобутків на благо Володимир-Волинського району.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять + сімнадцять =