Новини

Google розповів, що найчастіше шукали українці у 2023 році

Лайфстайл
309 переглядів
У топі запитів: «карта повітряних тривог», Рустем Умєров та значення терміну «ІПСО», пише Детектор медіа.

Найчастіше українські користувачі упродовж року у пошуковику Google запитували «Карту повітряних тривог» та «Графік відключення світла». Ці два запити очолили підсумковий рейтинг, у якому далі слідують «Пригожин», карта Deep State, «Ізраїль» та «Каховська ГЕС». Про це повідомили у компанії Google.

У рейтингу персон, інтерес до яких зростав найбільше протягом року, першу сходинку посів Міністр оборони України Рустем Умєров. Українці також цікавилися такими людьми, як Спартак Суббота, Олександр Усик, Кирило Буданов та Ірина Фаріон.

Щодо людей, які пішли назавжди у 2023 році, найбільше запитів було про Євгена Пригожина, Ніну Матвієнко та Дениса Монастирського.

У категорії «Фільми» у 2023 році українців найбільше зацікавив новий фільм Кристофера Нолана «Оппенгеймер», що розповідає про історію створення атомної бомби під керівництвом Роберта Оппенгеймера. Також у першій десятці – стрічка «Аватар 2: Шлях води», українська анімація «Мавка», найкасовіший фільм року у світі «Барбі» та трагікомедія українського режисера Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург».

Серед телесеріалів лідером став серіал «Венздей». Також українці цього року найчастіше шукали нові сезони серіалів «Гарний лікар», «Будиночок на щастя» та «Відьмак», а також турецькі драматичні серіали «Криваві квіти» та «Зимородок».

У категорії «Покупка року» українці більше всього цікавилися, де купити калій йодид.

Також серед топових запитів щодо покупок – лідер минулого року генератор, онлайн квитки «Укрзалізниці», нова модель iPhone та повербанк.

У 2023 році українські користувачі шукали інформацію про гепатит А, ХАМАС та РЕБ. Крім того, українці намагалися з’ясувати значення слів «Редан», «Макеба» та «ІПСО».

Коментарі
Теги: Google
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up