Новини

Готуйтесь до загальноміських толоки і зарядки

Архів
11 переглядів

 

На  засіданні ради з питань молодіжної політики при міськвиконкомі, обговорили можливість відвідування  дитсадків дітьми, які не мають щеплень, проведення толоки за участю студентів та молоді міста в рамках обласної  акції «Зробимо Волинь чистішою!» та  акції «Серце до серця».

Вже відразу  стало зрозуміло, що на місцевому рівні перше з цих питань вирішити його практично  неможливо.  Хоч чимала кількість батьків відмовляються робити щеплення дітям, побоюючись негативних наслідків, в садок без щеплень прийняти не мають права. Бо обов’язкову довідку батьки не отримають, якщо малюк не має  щеплень. Вирішили звернутися за роз’ясненням до фахового юриста, який вивчив би законодавчі аспекти  такої ситуації.

Проведення традиційних для весни  міської толоки та акції «Зробимо Волинь чистішою!» заплановані на суботу, 8 квітня. Студенти міста щороку, перед Великоднем, брали на себе зобов’язання з прибирання тих чи інших об’єктів у місті, й  добре справлялися з цим.  Молодіжна рада заявила про готовність взяти участь в акції як окрема структура. Координатором зголосився стати Михайло Бігун.

За посередництвом  «Серце до серця»  щорічного збирають кошти на обладнання для офтальмологічного відділення обласної дитячої лікарні. Цьогорічна  місячна акція «Хочу бачити цей світ» розпочалася 9 березня.    Члени ради  подякували  міськвиконкому за відродження конкурсу «Княжна Володимира»,  який після тривалої перерви відбувся досить успішно.

Також  прийняте рішення про проведення 7 квітня, у Всесвітній день здоров’я, загальноміської ранкової  гімнастики на головній площі міста. Модераторами заходу має виступити студентство. А розпочнеться він о 7:10, тож готуйтеся.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up