Новини

Готуємось до новорічних свят або яке святкове освітлення вибрати

Бізнес, Реклама
254 переглядів

Сучасні світлодіодні гірлянди мають ряд переваг. Вони яскраві, відрізняються різноманітним привабливим дизайном, довговічні, витрачають мало електроенергії. Без таких виробів не обходяться як новорічні канікули, так і інші святкові дати протягом року.

Готуємось до новорічних свят або яке святкове освітлення вибрати

Види конструкцій та їхні особливості

Сучасні гірлянди можуть живитись від:

 • побутової мережі 220 вольт;
 • батарейок;
 • сонячних батарей.

Останні два варіанти працюють в автономному режимі. Їх можна використовувати навіть у парку та інших місцях, де відсутня електромережа.

Щодо варіанту виконання, гірлянди, що світяться, бувають таких видів.

Стрінг лайт

Найпростіші нитковидні моделі складаються з дроту, на якому закріплені лампочки. Такі вироби можна з’єднувати між собою, використовуючи спеціальний конектор.

Гірлянди стрінг лайт дозволяють створювати на поверхнях різноманітні фігури. Одно- або різнокольоровими виробами зручно прикрашати дерева, фігури в саду.

Світлова штора

Нагадує горизонтальний шлейф, з якого звисають нитки з лампочками довжиною до 9 метрів. Завдяки контролеру можна створювати різноманітні ефекти. Святкове освітлення підходить для прикрашання стін, карнизів, вікон.

Бахрома

Виріб схожий на попередній, але його нитки мають довжину до одного метра. Довжина самої гірлянди може сягати ста метрів. При підключенні контролеру можна отримати ефект вогню, що біжить, або миготіння. Деякі моделі наділені ефектом мерехтіння.

Світлова сітка

Гірлянда нагадує рибальську сітку, у вузлах якої розташовані вогники. Їх використовують для декорування навісів, дерев, вікон, дахів. За потреби, сітки можна з’єднувати між собою.

Бурульки, що тануть

В прозорих колбах довжиною до метра знаходяться світлодіоди, які, згасаючи, створюють ефект танення. Такі новорічні гірлянди гарно виглядають на деревах, дорожніх розтяжках, сценах, козирках.

Світлові фігури

При створенні будь-яких фігур використовують металічний каркас, який обрамляється гірляндою-ниткою. Такі конструкції часто можна зустріти під час новорічних свят у парках, на вулицях міст, мостах, у вітринах магазинів.

Фігури з акрилу

Такі вироби мають чудовий вигляд і нагадують льодяні скульптури. Живлення залежить від типу фігури і потужності. Як правило, вони комплектуються трансформатором 220 на 12 вольт.

Гірлянди можна оснастити датчиками руху. Завдяки цьому вони будуть вмикатится, коли поруч хтось проходить, або з настанням сутінок.

Чим цікаві світлодіодні вогники

Серед основних причин популярності світлодіодних гірлянд на ялинку наступні:

 • На відміну від звичайних ламп накалювання, їхній термін служби триваліший приблизно у 5 разів.
 • Пластикова оболонка захищає вироби від пошкоджень, а нитка накалювання відсутня.
 • Під час експлуатації електроенергія не потрібна або використовується в мінімальній кількості.
 • Конструкція має невелику вагу, тому не обтяжує основу.
 • Лампи мають паралельне з’єднання, тому при перегоранні однієї з них інші продовжать роботу. В свою чергу лампи накалювання в класичних гірляндах розташовуються послідовно.
 • На лампи деяких моделей світильників надягаються насадки різної форми.

В яких режимах здатні працювати гірлянди

Кількість режимів світіння залежить від моделі виробу:

 • Фіксінг – звичайне світіння без будь-яких особливостей.
 • Чейзінг – лампи потихеньку загоряються, після чого так же плавно затухають. Завдяки вбудованому контролеру вдається створювати різноманітні світлові композиції.
 • Мультичейзінг – завдяки контролеру комбінується декілька різних режимів.
 • Хамелеон – зміна кольорів відбувається хаотично.
 • Мерехтіння – у виробі мерехтить кожний п’ятий світлодіод.

Завдяки таким особливостям гірлянд, новорічна підсвітка будинку буде неперевершеною!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up