Новини

«Говерла» посприяла у розробці соціального паспорта громади

Володимирська, Громади, Лайфстайл, Новини
161 переглядів

У рамках проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах проєкту USAID «ГОВЕРЛА» розроблений Соціальний паспорт Володимир-Волинської міської територіальної громади на  1 січня 2023 року.

Соціальний паспорт – це документ, який містить актуальну інформацію про ресурси та соціальні особливості громади. Він описує адміністративно-територіальний устрій, демографічний стан, рівень зайнятості та безробіття, інфраструктуру, житлово-комунальне господарство, соціальну та освітню сфери, охорону здоров’я, спортивну інфраструктуру, економічний розвиток, туризм, культуру, дозвілля, громадські та релігійні організації, місцеве самоврядування та бюджет, а також стан доступності об’єктів соціальної роботи.

Соціальний паспорт має стати дієвим інструментом публічного управління місцевим розвитком, який дасть змогу оцінити потенціал нашої громади існуючим та майбутнім партнерам.

Ознайомитись із Соціальним паспортом можна за посиланням https://volodymyrrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/G26_2024-02-05-Social-passport-of-Volodymyr-Volynska-TG_dlya-oprylyudnennya.pdf

Коментарі
Теги: "Володимир, соціальний паспорт
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up